>  Allnature Bio Premium Noni 100% šťáva z plodů 500 ml

Allnature Bio Premium Noni 100% šťáva z plodů 500 ml

Produkt již nelze zakoupit
Allnature Bio Premium Noni 100% šťáva z plodů 500 ml
Kód:
102070
EAN:
8594158030634
Hmotnost:
0.770
Výrobce:
Allnature
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Allnature Premium Bio Noni je vysoce kvalitní jemná šťáva získaná ze zralých plodů Noni, které jsou sklízeny z divoce rostoucích stromů na Tahity. Tato šťáva je 100% čistá, bez jakýchkoliv přísad, konzervačních látek, barviv nebo dochucovadel. Neobsahuje ani žádné jiné ovocné šťávy. Je vyrobena podle starodávného receptu Polynésanů v souladu s ekologickým systémem jejich země.

Šťáva Premium Bio Noni se získává z dokonale zralých plodů, které obsahují velké množství živin, vitaminů a enzymů. Plody se sklízejí do sudů, kde dozrávají více než 120 dní. Po této době zrání jsou plně připraveny ke zpracování a následnému plnění do skleněných lahví. Šťáva Noni je jedním z vysoce kvalitních produktů, které obsahují pouze vybrané čerstvé plody. Tyto plody prochází precizním zpracováním a jsou plněny do skleněných lahví, které zajišťují vysokou profesionalitu ve skladování.

Tím, že se plody Noni nesklízejí na plantážích, ale v divoké přírodě na Tahity je dáno, že šťáva není nijak chemicky zatížená hnojením stromů, herbicidy nebo chemickými přípravky na hubení škůdců. Jedná se o skutečně ryze přírodní produkt, který nabízí to, co vypěstovala příroda sama.

Šťáva Premium Bio Noni je zdrojem jedinečného enzymu bromelin. Plody Noni obsahují 80x více této látky než ananas, který byl dlouho považován za nejlepší zdroj bromelinu. Bromelin je silně protizánětlivá látka, která dokáže zmírnit bolest a otoky. Podporuje hojení tkání a pro svůj protizánětlivý účinek je bromelin velmi užitečný při léčení bolestí a otoků spojených s podvrtnutím kloubů a zhmožděných svalů, stejně jako při léčení ran a popálenin. Proto je nepostradatelný zejména pro sportovce a osoby, které často trpí výrony kotníku nebo bolestmi kloubů.

Bromelin pomáhá zmírňovat bolesti po menších operacích. Brání přílišnému shlukování krevních destiček, proto je tento enzym prospěšný také v prevenci srdečních chorob a významně snižuje riziko trombózy. Může zvyšovat účinnost chemoterapie a není vyloučeno, že potlačuje i růst nádorových buněk. Bromelin podporuje vstřebávání antibiotik, například penicilinu a amoxicilinu. Jako protizánětlivý činitel může být bromelin vhodný ke zmírňování revmatických zánětů kloubů. Protože bromelin zmírňuje pooperační pohmoždění a otoky, aniž by ovlivnil krevní srážlivost, může být někdy podáván pacientům i po liposukci nebo jiných kosmetických operacích.

Velmi chutná šťáva Premium Bio Noni je stáčena do skleněných lahví, které ji ochrání v průběhu skladování a přepravy od znehodnocení živin a vitaminů. Plody Noni jsou sklízeny ručně přímo domorodci, v prostředí, které není zatíženo stroji, průmyslem nebo jiným znečištěním ovzduší. Šťáva z Noni je tak čistá, že ji bez obav mohou užívat i těhotné ženy, pro které představuje zdroj vitaminů a minerálů v přírodní formě. Také pro seniory je šťáva velmi vhodná, zejména z důvodu, že starší organismus již není schopen opatřit si živiny a vitaminy z běžné potravy. 

Moderní věda a výzkumy prokázaly, že šťáva z plodů Noni je pro zdraví člověka prospěšná a tato šťáva byla zařazena mezi doplňky zdravé výživy. Její pozitivní vliv na lidský organismus se odráží ve fyzické kondici i na duševním rozpoložení člověka. Šťáva Premium Bio Noni je jedním z nejjednodušších a nejchutnějších kroků k vašemu zdraví a psychické pohodě.

Účinky: šťáva z plodů Noni má jemnou chuť a působí blahodárně na lidský organismus. Obsahuje velké množství vitaminů, aminokyseliny, minerály, stopové prvky a enzymy. Mix těchto výživných látek dodá vašemu organismu přísun energie, vitality a fyzické i psychické pohody.
 
Složení: 100% Noni Bio šťáva
 
Dávkování: dospělí užívají až 25 ml ráno a večer, pokud možno na lačný žaludek. Doporučuje se začínat malým množstvím, jednou až dvěma lžícemi. Dávku můžete postupně zvyšovat až do doporučeného denního množství.
 
Velikost balení: 500 ml 
 
Upozornění: přípravek je registrovaný jako doplněk stravy a není určen jako náhrada pestré stravy ani jako náhrada léků předepsaných vaším lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování a ukládejte mimo dosah dětí. Přestože je šťáva určena i těhotným ženám, doporučujeme šťávu začít pravidelně konzumovat až po poradě s vaším lékařem.
 
Allnature Bio Premium Noni 100% šťáva z plodů 500 ml
Parametry
Typ produktuPřírodní produkt
Balení1
VýrobceSonnenMacht, Autenhausen, Německo


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ