Hlavní stránka  >  DÁREK Aromatica Kosmín při bolestech hlavy a migréně 25 ml

DÁREK Aromatica Kosmín při bolestech hlavy a migréně 25 ml

Produkt již nelze zakoupit
DÁREK Aromatica Kosmín při bolestech hlavy a migréně 25 ml
Kód:
1902338
EAN:
8594009400531
Hmotnost:
0.020
Výrobce:
DÁREK
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Bylinný emulgel s vysokým obsahem silic je moderní aplikační formou umožňující snadné vstřebávání účinných látek a nezanechávající mastný film na pokožce. Emulgel se snadno se roztírá a příjemně chladí. Absence barviv a Parfemace snižuje riziko alergické reakce.

- k aplikaci při bolestech hlavy
- při migréně, neurózách a Stresu
- vhodné kombinovat s přiměřeným odpočinkem

Účinné složky:
Mátová silice (Oleum Menthae Piperitae) - Silice získávaná z máty peprné (Mentha Piperita), hojně užívané pro své léčebné účinky. Hlavními složkami silice jsou Menthol, Mentholové estery, menthon a menthofuran. Zevně se používá Máta do masážních olejů při migrénách, obličejové neuralgii, svalových a revmatických bolestech a to zejména v zimě. Účinná je také při nachlazeních a katarech horních cest dýchacích, ať už ve formě čajů, nebo jako součást masážních olejů a balzámů. 

Levandulová silice (Oleum lavandulae) - Silice získávaná z Levandule lékařské (Lavandula officinalis). Bylina se již dlouho používá pro své léčebné vlastnosti, které zastupuje právě Levandulová silice obsahující ester Linaloolu, Geraniol, Borneol, alfa-pinen, atd. Silice má Antiseptický účinek. Další možné využití je proti bolesti při štípnutí hmyzem, popálení Kopřivami, nebo nevelkých popáleninách obecně. Silice je také využívaná v Aromaterapii k masážím a při revmatických potížích. Mimo to tiší bolesti hlavy vyvolané Stresem a migrény, snižuje přílišnou nervovou aktivitu. 

Eukalyptová silice (Oleum eucalypti) - Silice se získává z listů stromu Blahovičníku kulatoplodého (Eucalyptus globulus). Obsahuje eukalyptol, který příjemně voní a je zdrojem léčivých účinků. K vnitřnímu užití je silice vhodná při bronchitidách na uvolnění hlenu a usnadnění vykašlávání. Zevně má Eukalyptus Antibakteriální účinky, snižuje svalové napětí a křeče a přináší úlevu při bolestech hlavy. Používá se k masážím při pohmožděninách a namožených svalech. 

Tužebník Jilmový (Filipendula ulmaria) - V tužebníku byla objevena přítomnost kyseliny salicylové (r.1838), ze které byl později vyroben aspirin. Proto je jeho využití velmi podobné preparátům s kyselinou acetylsalicylovou.Ve formě mastí přináší tužebník úlevu při potížích spojených se ztuhlostí svalů, revmatických bolestech svalů a kloubů, bolestech hlavy a zklidňuje zánětlivé stavy. 

Menthol (Mentholum) - Látka obsažená v mátě peprné (Mentha Piperita). V dnešní době se vyrábí převážně synteticky. Hlavní předností Mentholu jsou jeho Antiseptické účinky.

Aplikace: Při nastupujících bolestech hlavy vetřít do oblastí spánků, čela a zátylku. Opakovat lze podle potřeby, doporučuje se kombinovat s odpočinkem.

Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Pozor emulgel nesmí zmrznout!

Upozornění: Přípravek se nesmí dostat do oka! Po aplikaci si pečlivě umyjte ruce, aby nedošlo k náhodnému zasažení očí! U lidí s citlivou pokožkou doporučujeme před aplikací ověřit snášenlivost emulgelu vetřením malého množství do kůže.

Balení: Neprůhledná plastová tuba se šroubovacím uzávěrem o obsahu 25 ml.

Parametry
VýrobceAromatica CZ s.r.o.
Typ produktuPřírodní produkt
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ