>  David Beckham Signature for Him toaletní voda 50 ml Tester

David Beckham Signature for Him toaletní voda 50 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
David Beckham Signature for Him toaletní voda 50 ml Tester
Kód:
75362
EAN:
Hmotnost:
0.310
Výrobce:
David a Victoria Beckham
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Svěží - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2008
velmi elegantní mužná, podmaňuje smysly

Pro muže: moderního, energického

Složení vůně:
Hlava -  mandarinka, meloun
Srdce - květiny, cypřiš
Základ - ambra, pačuli

Zakuste esenci kultovního stylu a nenapodobitelné vize. David a Victoria Beckhamovi představují novou dvojici podmanivých vůní: Signature For Him a Signature For Her.
Díky sofistikovanosti a přitažlivosti se David a Victoria stali jedním z nejexkluzivnějších párů. Jejich světová proslulost je postavena na spojení individuální síly a vášně každého z nich. Signature - nové vůně pro něj a pro ni je fantastickou oslavou osobitého stylu a ducha, které dělají tento pár tak výjimečným.
Výsledkem jsou dvě neobvyklé vůně, které ve společné harmonii vyjadřují skutečnou podstatu partnerského vztahu Beckhamových – obě strany, jednu výrazně mužnou a druhou dokonale ženskou, charakterizuje smyslnost.
Victorie a David k tomu říkají: „Chtěli jsme, aby vůně Signature reflektovaly vášně úspěšného partnerského vztahu. Tato dvojice vůní oslavuje individualitu každého z nás a zároveň sílu našeho partnerství.
Charismatický, sebevědomý a odhodlaný, takový je David, který je po celém světě znám jako jeden z nejobdivovanějších sportovců. Signature For Him ztělesňuje osobitou vizi, ambice a mužnost ve svěží dřevité orientální vůni, jež je velmi elegantní.
Vůně se otevírá moderní a energickou svěžestí povzbuzující mandarinky, sluncem prozářeným vodním melounem a intenzivním mořským vzduchem probouzejícím smysly.
V srdci vůně je svěží lantana, aromatický tropický keř s drobnými nápadnými kvítky, která se spojuje s elegantním cypřišem, aby dodal vůni výraznou mužnost. Společně s jalovcem vytvářejí tyto střední nóty jedinečnou neodolatelnou výzvu, která si podmaňuje smysly.
Maximální bohatost a sofistikovanost získává základ díky luxusnímu mechu, smyslné bílé ambře a pačuli. Ingredience byly speciálně vybrány a použity tak, aby vůni daly neobvyklý charakter.
Elegance vůní Signature se odráží v moderních, nádherně propracovaných flakónech, které navozují dojem skutečného luxusu.
Flakón vůně Signature For Him je vyjádřením jednoduchého, čistého a mužného stylu.
Skleněný flakón a kovový uzávěr kombinované osobitým způsobem dělají potěšení z každého momentu, kdy jej vezmete do ruky. Průhledné sklo dovoluje fialové tekutině uvnitř zářit skrz ven. Strukturovaná textura otisknutá na zadní straně flakónu si doslova žádá, aby se jí člověk dotýkal. Do středu přední stěny je vsazena stříbrná destička, která nese znak dvb vyzařující eleganci.
Signature For Him najdeme v luxusní krabičce, která koresponduje s ojedinělým designem flakónu v mužných kouřově-šedých odstínech, které kontrastují se stejnou kovovou destičkou s dvb logem, jakou najdeme na flakónu. Je ztělesněním Davidovým proslulým smyslem pro styl.

Parametry
VýrobceCoty
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuCitrusové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ