Hlavní stránka  >  Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Violet parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Violet parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Violet parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester
Kód:
87594
EAN:
3614270426315
Hmotnost:
0.220
Výrobce:
Giorgio Armani
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015
každý její aspekt doslova jiskří svůdností

Emporio Armani představuje neodolatelnou vůni Diamonds Violet, nejbarevnější ze všech Diamonds. Diamonds Violet je nejmladším přírůstkem do sbírky věnované takzvaným It Girls. Spojuje vlastnosti původní Diamond Eau de Parfum a Diamonds Rose v jiskřivé poctě chladivých uhrančivý kamenů. Magické diamanty, které vzbuzují lásku i závist, pro zářivou mladou dámu.

Elektrizující - extravagantní. Vzácné fialové diamanty disponují neodolatelným kouzlem. Zachycují živé barvy dívčiny noci. Temné pulsující světla a žijící emoce.

vůně Diamonds Violet je špatná i vlídná. Lahodná, květinová, ovocně-gurmánská. Každý její aspekt doslova jiskří svůdností. Míchá vlídnost s rozpustilostí a flirtující škodolibostí, Růže s omamnou vzácností čirých fialových diamantů.

Příval rozjasňující šťavnatou svěžest doslova exploduje v horních tónech, když zaznívá motiv exotické maracuji, liči a Maliny. Svůdný jas, který vyvěrá z dokonale ženského srdce Diamonds, způsobuje esence z damašské Růže a jemný akord konvalinek, který odhaluje překvapivou cukrářskou křupavost pralinkový akordu zvýrazněného smyslnou vanilkou a Pačuli. Kompozice je uhrančivá. Okouzlující.

Jiskřivá
Originál. Neodolatelná třpytivá vůně, která je ženská a důrazná zároveň. Vznikla pro silnou nezávislou ženu a otevírá se gurmánskými tóny liči a Malin, aby vzápětí ukázala své srdce z Růží, frézií a konvalinek. Sexy spodní tón rozeznívá směs dřev a Ambry.

Žijící
Tento růžový diamant je lehčí a barevnější, představující ženskost. Došlo u něj k zvýraznění ovocných svrchních tónů, spodní tóny jsou ještě o chlup návykovější. V srdci pak nacházíme Růže zářící v prvních ranních paprscích, jejichž okvětní lístky se blyští svěžestí. Tento motiv je zvýrazněn delikátními bílými květy.

Omamná
Nejnovější a nejďábelštější ze všech Diamonds záři jemnou svůdnosti. Uhrančivé ovocné vrchní tóny elektrizují ženské srdce z bulharské Růže a konvalinky, propadnou sladkému a překvapivě pralinkovému akordu, který umocňuje motiv Vanilky a Pačuli.

Složení vůně:
Hlava: Liči, Malina, marakuja
Srdce: bulharská Růže, Frézie, Konvalinka
Základ: Pralinky, Vanilka, Pačuli

Smělá a jiskřivá, fialová vůně rozsvěcuje lahvičku ve tvaru briliantu, v jehož středu najdeme rytinu orla Emporio Armani. Krabička s motivem texturované látky a potiskem drobných diamantů odráží sny každé ženy a připomíná vzácnou šperkovnici.

Vstupte do záře reflektorů s Armani Diamonds Violet.

Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Violet EdP 50 ml Tester dámská Parfémová voda

Parametry
VýrobceLoreal Group
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ