Hlavní stránka  >  Nekupto Engendros příšerka Tuli - Parťák 1 kus

Nekupto Engendros příšerka Tuli - Parťák 1 kus

Produkt již nelze zakoupit
Nekupto Engendros příšerka Tuli - Parťák 1 kus
Kód:
78779
EAN:
8595040003149
Hmotnost:
0.390
Výrobce:
Engendros
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Příšerky Engendros nejsou jen hračkami. Jsou to skutečně živé bytosti, každá s vlastní výraznou osobností a náladou. Příšerky Engendros nám pomáhají objevit a poznat pozitivní i negativní části naší vlastní osobnosti spoením s tvůrčími a hravými silami Eneagramu. Příšerky Engendros žijí uvnitř nás odpradávna a hrají si v hlubokých a neprozkoumaných končinách našeho nevědomí. Nyní se rozhodly vyjít ven a hrát si s námi v skutečném světe v naději, že dokončí své posvátné a tajné poslání: zachránit díte žijící uvnitř každého z nás.

Příšerka je 27 cm vysoká, pro všechny věkové kategorie. Příšerky Engendros jsou textilní hračky, s povrchem ze 100% Bavlny, výplň 100% Polyester, lze prát ručně.

Jsme přátelské příšerky Engendros. Je nás celkem devět a každá jsme něčím jedinečná a neopakovatelná. Je možné, že se jedné z nás podobáš nebo by ses chtěl podobat. A právě ta z nás, která je ti nejbližší, je pro tebe nejdůležitější.

Pokud si ji pořídíš:

- stane se magnetickým ochráncem tvého já
- bude tvojí inspirací ve dne a strážcem klidných snů v noci
- pomůže ti posilovat to dobré, co v tobě je
- bude tvým věrným kamarádem, který tě nikdy neopustí
- vždy se jí můžeš se vším svěřit
- dospělákům pomůže zachránit dítě, žijící uvnitř každého z nás

Která příšerka jsti ty?
Klikni a zjisti to!

Tuli - Parťák
Tuli je přátelský, velkorysý a nadšený Engendro, který nikdy nejedná ve svém vlastním zájmu, raději se dělí o své pozitivní vibrace s ostatními. Je tu jen jeden malý problém, nikdo nevěří, že má Tuli dobré úmysly, protože je nápadně podobný ďáblíkovi.

Vždy se chce všeho účastnit. Nic ho nezastaví, stále navrhuje a organizuje nějaký nový důležitý projekt, například: měřidla pro méně šupinaté ryby, nové krunýře pro staré želvy a další projekty, díky nimž ž by se Tuli stal opravdovým favoritem Nobelovy ceny míru.

Typická barva: červená
Symbolické zvíře: kočka, osel a štěně
Symbolická země: Itálie

Parametry
VýrobceNekupto s.r.o.
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ