Hlavní stránka  >  Nekupto Engendros příšerka Luka - Vítěz 1 kus

Nekupto Engendros příšerka Luka - Vítěz 1 kus

Produkt již nelze zakoupit
Nekupto Engendros příšerka Luka - Vítěz 1 kus
Kód:
78780
EAN:
8595040003149
Hmotnost:
0.390
Výrobce:
Engendros
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Příšerky Engendros nejsou jen hračkami. Jsou to skutečně živé bytosti, každá s vlastní výraznou osobností a náladou. Příšerky Engendros nám pomáhají objevit a poznat pozitivní i negativní části naší vlastní osobnosti spoením s tvůrčími a hravými silami Eneagramu. Příšerky Engendros žijí uvnitř nás odpradávna a hrají si v hlubokých a neprozkoumaných končinách našeho nevědomí. Nyní se rozhodly vyjít ven a hrát si s námi v skutečném světe v naději, že dokončí své posvátné a tajné poslání: zachránit díte žijící uvnitř každého z nás.

Příšerka je 27 cm vysoká, pro všechny věkové kategorie. Příšerky Engendros jsou textilní hračky, s povrchem ze 100% Bavlny, výplň 100% Polyester, lze prát ručně.

Jsme přátelské příšerky Engendros. Je nás celkem devět a každá jsme něčím jedinečná a neopakovatelná. Je možné, že se jedné z nás podobáš nebo by ses chtěl podobat. A právě ta z nás, která je ti nejbližší, je pro tebe nejdůležitější.

Pokud si ji pořídíš:

- stane se magnetickým ochráncem tvého já
- bude tvojí inspirací ve dne a strážcem klidných snů v noci
- pomůže ti posilovat to dobré, co v tobě je
- bude tvým věrným kamarádem, který tě nikdy neopustí
- vždy se jí můžeš se vším svěřit
- dospělákům pomůže zachránit dítě, žijící uvnitř každého z nás

Která příšerka jsti ty?
Klikni a zjisti to!

Luka - Vítěz
Nejproduktivnější, úspěšný a sebejistý člen Engendros Luka se domnívá, že peníze jsou jedním z největších lidských vynálezů, a že jejich vydělávání je skutečné umění.

Lukovou vášní je objevování nových obchodních příležitostí a vynalézání nových produktů, jako jsou Aromaterapické rakve, pohovky, které vás zváží, ekologické budíky s kohoutem - zkrátka, exkluzivní produkty pro exkluzivní lidi. I když některé jeho bláznivé nápady nejsou úspěšné, Luka vytrvává, nebojí se, a jeho zelená hlava nás neustále zasypává novými nápady a vynálezy.

Typická barva: žlutá
Symbolické zvíře: chameleón, páv a orel
Symbolická země: Spojené státy

Parametry
VýrobceNekupto s.r.o.
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ