>  Jil Sander Simply tělové mléko pro ženy 30 ml

Jil Sander Simply tělové mléko pro ženy 30 ml

Produkt již nelze zakoupit
Jil Sander Simply tělové mléko pro ženy 30 ml
Kód:
83566
EAN:
Hmotnost:
0.040
Výrobce:
Jil Sander
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově dřevitá dámská vůně uvedena na trh v roce 2014

Ve světě Jil Sander propůjčuje pokožka diskrétně samu sebe ke hře na schovávanou. Dotyk smyslnosti v módním stylu označeném přesnými geometrickými liniemi, jejichž mottem je elegance. Nijak okázalá, a přesto rafinovaná, intelektuální i smyslná - móda Jil Sander ztělesňuje celou řadu paradoxů. A teď se zaoblená silueta pyšní množstvím materiálů a přísnost linií je zjemněná neodolatelnou přitažlivostí něžného luxusu. 

Je jako vaše druhá pokožka. Vůně Simply Jil Sander jde zcela v souladu s dizajnérským minimalismem: dokonalý odraz krajní ženskosti podle Jil Sander. Její couture ve stylu méně je více a krejčovství, které je ztělesněním elegance. Jde spíše o označení stylu než módy. Její nová vůně si buduje pozici významné budoucí klasiky, která obstojí ve zkoušce časem.

Koncentrát čisté ženskosti, Simply Jil Sander, přepracovala klasické zákony vůní pro ženy. Jí dobře uvážené bohatství respektuje hodnoty módy Sander: kvalitní materiály, souměrné proporce, rafinovaná smyslnost. Jedinečný a nadčasový podpis vzbuzující vášeň - vzácná výsada velkých klasických vůní. Vůně Simply Jil Sander, kterou vytvořil parfumér Christophe Raynaud (Firmenich), se nosí jako krásný oděv, druhá kůže doplňující jí to-go kalhotový kostým, a odlišuje její fantasticky stylový vzhled.

Vůně se otevírá zářivým výbuchem bergamotu a mandarinky, který uvolní jí svěžest, radostné stránky a odhaluje aromatický charakter lístků fialky. V srdci kompozice rozvine fialka, květina houštin, svou temnou stránku. Jedna z klíčových složek mužských vůní odhaluje svou krásu, modernost a nepatrnou ženskost, která se při kontaktu s tóny pižma stává naprosto neodolatelnou. Tato ultramoderní fialka se pak spojí s uklidňujícím cedrovým dřevem a výraznými tóny muškátu.

Základní tóny vytvářejí závislost: pačuli, akordy kůže, vanilka. Moderní rozměr fialky vychází z tónů kůže, které jí dodávají sílu, osobitost, výdrž a eleganci. Pačuli přináší mystickou intenzitu, zatímco květina se spojuje s vonnými tóny vanilky, vysvětluje Christophe Raynaud.

Složení vůně:
Hlava: bergamot, mandarinka, lístky fialky
Srdce: fialka, pižmo, muškátový oříšek, cedrové dřevo
Základ: pačuli, kůže, vanilka

Čisté linie, čistá grafika, nekompromisní luxus černé a světle zlaté. Minimalistická estetika designérky zanechává na Simply Jil Sander svůj otisk. Flakon zbavený jakýchkoliv přebytečných detailů koresponduje s estetickými kódy Jil Sander. Tlumené zlaté kontrasty na černé ploše jsou zbarveny v přesných liniích. Výrazná sofistikovanost se odráží v barvě samotné vůně - elegantní jantarově zlatá jako vzácný kámen. 

Tento objekt touhy ve svém skleněném obalu proti sobě staví bohatství a zdrženlivost. Jeho zaoblená, něžná symetrie odráží přesnost jeho grafického znaku. Neprůhledná černá kontrastuje se zářivostí tohoto zlatého parfému.

Jil Sander Simply BL 30 dámské tělové mléko

Parametry
VýrobceCoty
Balení1
Typ produktuKvětinové typy
UrčeníPro ženy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ