>  Yves Saint Laurent L Homme Ultime parfémovaná voda 100 ml Tester

Yves Saint Laurent L Homme Ultime parfémovaná voda 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Yves Saint Laurent L Homme Ultime parfémovaná voda 100 ml Tester
Kód:
100135
EAN:
3614271333995
Hmotnost:
0.440
Výrobce:
Yves Saint Laurent
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitě - květinově - pižmová vůně uvedena na trh v roce 2016

Yves Saint Laurent nabízí novou verzi původní vůně L Homme z roku 2006 v únoru roku 2016. L Homme Ultime je popisován jako podstata moderního člověka, který byl předložen do poznámek kultovní vůně, která odráží odvahu, eleganci a magnetismus.

Nová pánská vůně, která zcela unikátně představuje akord růže se silou mužnosti. Ještě nikdy před tím neměl akord růže takovou sílu. Vůně pro muže, kteří žijí naplno a vždy vše mají pod kontrolou. První vůně YSL, která v sobě pojí troufalou svěžest nóty růže a sílu výrazných aromatických dřevitých nót. Jediná vůně, která vybízí každého muže žít svůj život naplno. Nejlepší vůně, která po Vás zanechá osobitou stopu. Vůně L Homme Ultime – čas, kdy můžete být skutečně volný! Nová pánská vůně se řadí do vůní dřevitě aromatických.

Silná, divoká a jemná zároveň, L Homme pro rok 2016 představuje kontrast mezi svobodou a kontrolu. Vůně je aromatická, dřevitá a intenzivní. Citrusová exploze grapefruitu v horní části je navíc okořeněna zázvorem a kardamomem. Srdce obsahuje růži, v mužském výkladu, jeho přirozenou smyslnost obohacenou vůní šalvěje a muškátu. Cedr a vetiver v základu dodávají konečný dřevitý podpis složení.

L Homme Ultime je k dispozici jako 60 a 100 ml Eau de Parfum. L Homme Ultime vytvořili Anne Flipo, Dominique Ropion a Juliette Karagueuzoglo.

Složení vůně:
Hlava: grapefruit, zázvor, kardamové semínko
Srdce: růže, šalvěj
Základ: cedrový olej, vetiver

Yves Saint Laurent L Homme Ultime parfémovaná voda Tester 100 ml

Parametry
VýrobceL'oréal Group
UrčeníPro muže
Balení1
Typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ