cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
405 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody, nikotinu)
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
1 425 Kč
285Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0199 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0199 černá, 700 g
Kód: 2503236
Kód dod.: 356418
EAN: 8591235010329
 
185 Kč
264.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
-11%Sleva
Het Up-Grund univerzální penetrační základ, 5 kg
Het
Het Up-Grund univerzální penetrační základ, 5 kg
Kód: 2503968
Kód dod.: 429981
EAN: 8594002539382
 
325 Kč
365 Kč
65Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pod akrylátové, vinylové a silikonové interiérové a fasádní barvy. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítkoviny na stěrkové vrstvy zateplovacích systémů.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-2%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
289 Kč
295 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
199 Kč
284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
219 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
73.90 Kč
1 478Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 10 kg
Kód: 2502782
Kód dod.: 355196
EAN: 8590892112124
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-8%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
1 075 Kč
1 165 Kč
215Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 5 kg
Kód: 2503029
Kód dod.: 355130
EAN: 8590892112933
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Den Braven Mamut Glue Clear 100 %  UV Exteriér transparentní lepidlo, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentní lepidlo, 290 ml
Kód: 2507115
Kód dod.: 518880
EAN: 8595100174963
 
289 Kč
996.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Transparentní lepidlo na bázi MS polymerů. Je pro exteriér jako stvořené. 100 % UV odolnost a mrazuvzdornost vám umožní použití jak v interiérech, tak především v exteriérech. Pružnost, pevnost a chameleon efekt jsou jeho hlavní výhody. Je ideálním p
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 21 středně hnědá, 10 kg
Kód: 2503163
Kód dod.: 355183
EAN: 8590892114340
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 5 kg
Kód: 2502758
Kód dod.: 355132
EAN: 8590892112940
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 500 ml
Kód: 2504500
Kód dod.: 511368
EAN: 8591235057096
 
166 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
Ceys Superceys Unick gel univerzální vteřinové lepidlo štětec 5 g
Ceys®
Ceys Superceys Unick gel univerzální vteřinové lepidlo štětec 5 g
Kód: 2506588
Kód dod.: 502898
EAN: 8411519742305
 
127 Kč
25 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Superceys Gel je kyanoakrylátové lepidlo vysoké pevnosti a velice jednoduchého použití. Je ideální pro rychlé drobné opravy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.