Hlavní stránka  >  Snadná reklamace

Snadná reklamace

Záruka a reklamace

Je dobré vědět, že u nás máte záruku na zboží stejně jako při nákupu v kamenném obchodě. Vždy se snažíme reklamaci vyřešit v co nejkratší době ke spokojenosti zákazníka.

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na výrobky je poskytována záruka 24 měsíců (pokud obchodní podmínky nebo popis u výrobku neuvádí jinou dobu). Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně.

Předání výrobku k reklamaci

Při jakékoli reklamaci potřebujeme ofotit, naskenovat fakturu, kterou máte přiloženou v balíku, z důvodu toho, abychom mohli zjistit pracovníka, který zboží balil. (jedná se nám hlavně o poslední řádek faktury vlevo dole - zaškrtnuté, nebo podepsané písmeno. Bez tohoto údaje nejsme schopni začít reklamaci vyřizovat. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Předání výrobku k reklamaci je možné buď osobně nebo poštou na níže uvedené adrese.

VMD DROGERIE | Ing. Josef Chmelař
Masarykova 145
698 01  Veselí nad Moravou

Do zásilky přiložte doplněný průvodní dopis, který naleznete zde.

V žádném případě nezasílejte reklamované zboží na dobírku. Takové zásilky nebudeme přebírat. 

Berte prosím na vědomí, že u určitého typu zboží není možné od smlouvy odstoupit a vrátit ho. Jedná se o výrobky, které nejsou zabezpečeny výrobcem v hygienicky utěsněných obalech u kterých by mohla být jejich náplň nějak zaměněna, vyměněna, nebo které svým rozbalením ztratí svou hodnotu.  Jde především o kosmetické produkty, např. určité druhy sprchový gelů, aviváže, tělové krémy, určité druhy dekorativní kosmetiky, parfémy vybalené z celofánu, zubní kartáčky, balené potraviny atp. 
Zboží tohoto typu lze vrátit z hygienických či zdravotních důvodů pouze takové, které je výrobcem zabezpečeno v utěsněném obalu, který zboží chrání. 

Tím chráníme především Vás, zákazníky, aby zboží, které od nás dostanete bylo vždy v pořádku a nebylo nikým jiným použité, či zaměněné.

Děkujeme za pochopení. © 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ