cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
Air Wick FreshMatic Smooth Satin & Moon Lily osvěžovač strojek a náplň 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Smooth Satin & Moon Lily osvěžovač strojek a náplň 250 ml
Kód: 1904023
Kód dod.: 731826
EAN: 5997321790121
100%
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Difuzér a náplň do osvěžovače vzduchu s vůní jemného saténu a měsíční lilie.
-10%Sleva
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
-4%Sleva
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
55.90 Kč
58 Kč
111.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Citrus náplň do čističe oken zajišťuje čistá okna bez šmouh a svěží citrusovou vůni.
Bio Plantella ochranný lepící pás na stromy, 5 m
PLANTELLA BIO
Bio Plantella ochranný lepící pás na stromy, 5 m
Kód: 56202
Kód dod.: 40288
EAN: 3830001595994
100%
109 Kč
21.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bio Plantella ochranný lepící pás je výborná mechanická a zcela přírodní ochrana ovocných a okrasných stromů a keřů před širokým spektrem škůdců.
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 5 kg
Zenit Hit
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 5 kg
Kód: 2500086
Kód dod.: 700254
EAN: 8594004374196
 
214.90 Kč
42.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HIT s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Pro svou kvalitu využíván i profesionálními úklidovými firmami. Je vhodný na nádobí a všechny omyvatelné plochy. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh s příjemnou svěží vůní.
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 500 g
Zenit Hit
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 500 g
Kód: 2503013
Kód dod.: 700250
EAN: 8594004374103
 
34.90 Kč
69.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HIT s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Pro svou kvalitu využíván i profesionálními úklidovými firmami. Je vhodný na nádobí a všechny omyvatelné plochy. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh s příjemnou svěží vůní.
Air Wick Pure Svěží vánek osvěžovač vzduchu, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Pure Svěží vánek osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 94759
Kód dod.: 731780
EAN: 3059943021709
90%
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov jemnou a osvěžující vůní Air Wick vanilka a santalové dřevo. S dlouhotrvající účinností až 60 dní, je tento osvěžovač vzduchu ideální volbou pro vytvoření příjemné a uklidňující atmosféry ve vašem domově.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,6 m role
Kód: 60545
Kód dod.: 928112
EAN: 8594042231772
100%
49 Kč
6.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Plus. Velmi jemný toaletní papír 2vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 17,6 m role
Kód: 2501928
Kód dod.: 928109
EAN: 8594042231789
 
97 Kč
0.69Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měkký a šetrný k pokožce. Toaletní papír Big Soft Plus je vyrobený ze 2 vrstev kvalitního papíru, který je jemný, ale zároveň pevný a spolehlivý
Air Wick FreshMatic Jemný satén a měsíční lílie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Jemný satén a měsíční lílie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47854
Kód dod.: 731744
EAN: 8592326010594
93%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte lákavé, květinové tóny měsíční lilie a proklouzněte do luxusního světa saténového povlečení a jemné vůně. Obsahuje přírodní esenciální oleje extrahované z rostlin a květin.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Eukalyptus a cedr elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Eukalyptus a cedr elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502374
Kód dod.: 731896
EAN: 5999109545848
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje chladivý eukalyptus s hřejivými tóny cedrového dřeva.
Air Wick ranní rosa gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Air Wick®
Air Wick ranní rosa gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Kód: 90394
Kód dod.: 728046
EAN: 5997321757339
87%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonný gel Air Wick s vůní ranní rosy. Svěží vůně ranní rosy pomáhá eliminovat pachy. Potlačuje pachy. Osvěžuje vzduch.
Big Soft Classic 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 51 útržků, 2 role
Big Soft®
Big Soft Classic 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 51 útržků, 2 role
Kód: 21735
Kód dod.: 908001
EAN: 8588000017669
94%
24.90 Kč
12.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
2 vrstvé kuchyňské utěrky ze 100 % celulózy. Jsou spolehlivé, účinné, savé, měkké a pevné. Balení obsahuje 2 ruličky, a každá obsahuje 51 útržků.
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Life radostné léto náplň, 19 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Life radostné léto náplň, 19 ml
Kód: 82241
Kód dod.: 731770
EAN: 5999109542304
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste si domů radostné léto s touto hravou a příjemnou vůní, která kombinuje čerstvé bílé květy, sladký meloun a jemné tóny vanilky.
Air Wick FreshMatic Levandule náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Levandule náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 86156
Kód dod.: 731754
EAN: 3059943009080
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevné fúze přírodní levandule a bergamotu končící nádechem červené pelargónie. Posilte vůni příběhu Vašeho domova s automatickým sprejem od Air Wick Freshmatic.
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500294
Kód dod.: 731861
EAN: 5999109543899
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní grapefruitu a pomerančových květů.
Air Wick FreshMatic Svěží prádlo náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svěží prádlo náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachycuje svěžest prádla třepotajícího se ve větru, s jemnou vůní okolních bílých šeříků. Až 60 dní vůně. Až 2500 dávek vůně v každé náplni. Neutralizuje zápach a provoní Váš domov.
Air Wick Freshmatic náhradní náplň pro automatický osvěžovač Jasmínové květy & Frézie, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradní náplň pro automatický osvěžovač Jasmínové květy & Frézie, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Freshmatic náhradní náplň je určena pro automatický osvěžovač vzduchu. Pomáhá provonět interiér jemnou květinovou vůní jasmínu a frézie.
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502377
Kód dod.: 731902
EAN: 5999109545978
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste do svého domova svěží závan moře s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt.
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502376
Kód dod.: 731909
EAN: 5999109545923
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells – náhradní náplň 19 ml přináší do vašeho domova uklidňující a osvěžující vůni levandulové louky spojenou s jemnými tóny modrých kvítků.
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502378
Kód dod.: 731898
EAN: 5999109545879
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom – Pivoňka a jasmínový květ je náhradní náplň do elektrických osvěžovačů vzduchu, která přináší do vašeho domova jemnou a romantickou vůni.
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
Kód: 12231
Kód dod.: 00743
EAN: 8594001775736
100%
54.90 Kč
127.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.