cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič oken Clin s vůní pivoňky rychle odstraňuje mastnotu, prach i otisky prstů a zanechává sklo dokonale čisté bez šmouh. Rozprašovač umožňuje aplikaci sprejem nebo pěnou pro přesnější čištění.
-10%Sleva
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální na sklo a hladké povrchy, především na sklokeramické desky, mikrovlnné trouby a další povrchy zejména v kuchyni.
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502377
Kód dod.: 731902
EAN: 5999109545978
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste do svého domova svěží závan moře s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt.
AKCE
-18%Sleva
Well Done odmašťovač za studena, 750 ml
Well Done
Well Done odmašťovač za studena, 750 ml
Kód: 1701617
Kód dod.: 706543
EAN: 5998466114018
98%
89.90 Kč
109.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odmašťovač s vysokou účinností. Rychle působí a účinně odstraní nečistoty ze sporáků, trub, grilů, fritéz, konvektomatů a silně znečištěného nerezového nádobí. Dokonale odstraňuje připáleniny, saze a mastnotu.
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502376
Kód dod.: 731909
EAN: 5999109545923
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells – náhradní náplň 19 ml přináší do vašeho domova uklidňující a osvěžující vůni levandulové louky spojenou s jemnými tóny modrých kvítků.
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502378
Kód dod.: 731898
EAN: 5999109545879
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom – Pivoňka a jasmínový květ je náhradní náplň do elektrických osvěžovačů vzduchu, která přináší do vašeho domova jemnou a romantickou vůni.
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Henkel Clin
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
66.90 Kč
67 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Big Soft Páv Toaletní papír 3vr, 10 ks
Big Soft®
Big Soft Páv Toaletní papír 3vr, 10 ks
Kód: 2509165
Kód dod.: 928105
EAN: 8594042234131
 
59.90 Kč
0.36Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír 3 vrstvý, 10 rolí.
Air Wick Pure Květy třešní osvěžovač vzduchu, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Pure Květy třešní osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 94758
Kód dod.: 731779
EAN: 3059943021693
80%
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Zenit Hit
Hit Wc Fresh Power Gel čistič toalet, 750 g
Kód: 2503771
Kód dod.: 717154
EAN: 8594004377197
 
39.90 Kč
49.88Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čisticí prostředek, který odstraňuje vodou nerozpustné usazeniny anorganického a organického původu.
AKCE
Big Soft Violet 2vrstvý toaletní papír, 4 role, 20 m role
Big Soft®
Big Soft Violet 2vrstvý toaletní papír, 4 role, 20 m role
Kód: 77114
Kód dod.: 928091
EAN: 8594042233172
86%
30 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Violet. Velmi jemný toaletní papír 2 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
AKCE
-11%Sleva
Big Soft Luna 3vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Luna 3vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,6 m role
Kód: 1907298
Kód dod.: 928103
EAN: 8588001193133
100%
61.90 Kč
69.90 Kč
7.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Luna. Velmi jemný toaletní papír 3 vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
Big Soft Gigant 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 80 útržků, 2 role
Big Soft®
Big Soft Gigant 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 80 útržků, 2 role
Kód: 64480
Kód dod.: 908002
EAN: 8594042232359
83%
29.90 Kč
14.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky Big Soft Gigant jsou 2 vrstvé kuchyňské utěrky ze 100 % celulózy. Jsou spolehlivé, účinné, savé, měkké a pevné.
Air Wick FreshMatic Svěží ostrov náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svěží ostrov náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 1906557
Kód dod.: 731791
EAN: 5900627055184
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň pro automatické spreje Air Wick Freshmatic Life s vůní čerstvého prádla.
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Lesní plody & Broskvový květ, 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Lesní plody & Broskvový květ, 228 ml
Kód: 2601240
Kód dod.: 731918
EAN: 5999109546852
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér vůní lesních plodů a broskvového květu. Je určena pro použití v difuzéru Air Wick Active Fresh.
Air Wick aroma difuzér s vonnými tyčinkami Lesní plody & Broskvový květ, 42 ml
Air Wick®
Air Wick aroma difuzér s vonnými tyčinkami Lesní plody & Broskvový květ, 42 ml
Kód: 2601241
Kód dod.: 731919
EAN: 5907458610292
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick aroma difuzér s vonnými tyčinkami Lesní plody & Broskvový květ provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní.
Air Wick Active Fresh elektrický difuzér Maracuja & Mango komplet, 1 + 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh elektrický difuzér Maracuja & Mango komplet, 1 + 228 ml
Kód: 2601238
Kód dod.: 731767
EAN: 5999109546869
 
179.90 Kč
789.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh elektrický difuzér provoní interiér příjemnou vůní marakuji a manga. Balení obsahuje zařízení i náplň připravenou k použití.
Air Wick Essential Oils Vanilla & Shea Butter - Vanilka a bambucké máslo, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Vanilla & Shea Butter - Vanilka a bambucké máslo, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502381
Kód dod.: 731903
EAN: 5999109545985
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pocit pohodlí a tepla s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Vanilla & Shea Butter.
Air Wick Essential Oils jemný satén a měsíční lilie elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils jemný satén a měsíční lilie elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 41872
Kód dod.: 731900
EAN: 5999109545954
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si doma atmosféru klidu a elegance s náplní Air Wick Essential Oils Jemný satén a měsíční lilie. Tato vůně spojuje jemné květinové tóny měsíční lilie s hebkostí saténu a vytváří pocit čistoty, pohodlí a pohody.
Tidy Home žínka koupelová mikrovlákno 14 x 24 cm, 220 g, 1 ks
Tidy Home
Tidy Home žínka koupelová mikrovlákno 14 x 24 cm, 220 g, 1 ks
Kód: 2508176
Kód dod.: 588244
EAN: 0710497223232
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová žínka Tidy Home z jemného mikrovlákna je ideální pro každodenní hygienu. Díky měkkému a savému materiálu šetrně čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a zároveň poskytuje příjemný masážní efekt.
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Kód: 2600183
Kód dod.: 920003
EAN: 4052199266367
 
64.90 Kč
4.06Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria jsou jistou a spolehlivou ochranou pro všechny dny menstruace. Úzká, zaoblená špička a hladký povrch umožňují snadné zavedení a odstranění tampónu.
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, náplň, 1 l
Zenit Riva
Riva tekuté antibakteriální mýdlo, náplň, 1 l
Kód: 2504581
Kód dod.: 789220
EAN: 8594004371492
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s hydratačními složkami šetrně myje a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží.
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Kód: 2507866
Kód dod.: 916053
EAN: 4052199723716
 
39.90 Kč
4.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
Ria Normal, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Normal, tampony, 16 ks
Kód: 73655
Kód dod.: 920004
EAN: 4049500998307
100%
54.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Normal poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro normální menstruaci. Gynekologicky testováno.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.