cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Big Soft Gigant 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 80 útržků, 2 role
Big Soft®
Big Soft Gigant 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 80 útržků, 2 role
Kód: 64480
Kód dod.: 908002
EAN: 8594042232359
83%
26.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové utěrky Big Soft Gigant jsou 2 vrstvé kuchyňské utěrky ze 100 % celulózy. Jsou spolehlivé, účinné, savé, měkké a pevné.
Air Wick FreshMatic Svěží ostrov náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svěží ostrov náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 1906557
Kód dod.: 731791
EAN: 5900627055184
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň pro automatické spreje Air Wick Freshmatic Life s vůní čerstvého prádla.
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Lesní plody & Broskvový květ, 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Lesní plody & Broskvový květ, 228 ml
Kód: 2601240
Kód dod.: 731918
EAN: 5999109546852
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér vůní lesních plodů a broskvového květu. Je určena pro použití v difuzéru Air Wick Active Fresh.
Air Wick aroma difuzér s vonnými tyčinkami Lesní plody & Broskvový květ, 42 ml
Air Wick®
Air Wick aroma difuzér s vonnými tyčinkami Lesní plody & Broskvový květ, 42 ml
Kód: 2601241
Kód dod.: 731919
EAN: 5907458610292
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick aroma difuzér s vonnými tyčinkami Lesní plody & Broskvový květ provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní.
Air Wick Active Fresh elektrický difuzér Maracuja & Mango komplet, 1 + 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh elektrický difuzér Maracuja & Mango komplet, 1 + 228 ml
Kód: 2601238
Kód dod.: 731767
EAN: 5999109546869
 
179.90 Kč
789.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh elektrický difuzér provoní interiér příjemnou vůní marakuji a manga. Balení obsahuje zařízení i náplň připravenou k použití.
Air Wick Essential Oils Vanilla & Shea Butter - Vanilka a bambucké máslo, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Vanilla & Shea Butter - Vanilka a bambucké máslo, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502381
Kód dod.: 731903
EAN: 5999109545985
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pocit pohodlí a tepla s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Vanilla & Shea Butter.
Air Wick Essential Oils jemný satén a měsíční lilie elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils jemný satén a měsíční lilie elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 41872
Kód dod.: 731900
EAN: 5999109545954
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si doma atmosféru klidu a elegance s náplní Air Wick Essential Oils Jemný satén a měsíční lilie. Tato vůně spojuje jemné květinové tóny měsíční lilie s hebkostí saténu a vytváří pocit čistoty, pohodlí a pohody.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
AKCE
-16%Sleva
Ria Mini, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Mini, tampony, 16 ks
Kód: 73656
Kód dod.: 920001
EAN: 4251632100002
100%
45.90 Kč
54.90 Kč
2.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Mini poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro slabou menstruaci. Gynekologicky testováno.
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon kopřiva, 430 ml
Kód: 12229
Kód dod.: 00744
EAN: 8594001775729
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Slip Classic Deo slipové vložky intimky, 25 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Deo slipové vložky intimky, 25 ks
Kód: 45068
Kód dod.: 918002
EAN: 4049500521970
 
39.90 Kč
1.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámské hygienické vložky Ria Classic Deo jsou slipové vložky s ochrannou fólií a svěží vůní pro každodenní spolehlivou a diskrétní ochranu prádla. Obyvkle se používají na konci menstruace nebo při různých výtocích a zánětech. Mají jemný povrch z prod
AKCE
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Omino Bianco
Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
Kód: 58667
Kód dod.: 713030
EAN: 8003650030320
100%
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve.
DRÁTĚNKA NEREZOVÁ TIDY HOME 50 G    2  KS
Tidy Home
DRÁTĚNKA NEREZOVÁ TIDY HOME 50 G 2 KS
Kód: 2508947
Kód dod.: 588262
EAN: 0710497223201
 
29.90 Kč
14.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
V této praktické sadě najdete pomocníky pro účinné čištění domácnosti, kteří se hodí do každé kuchyn
Tidy Home Nano Melaninová houba 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melaninová houba 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
34.90 Kč
35 Kč
8.73Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a efektivně odstraňte nečistoty, skvrny a usazeniny s Tidy Home Nano Melaninovou houbou.
Ria Slip Normal slipové vložky intimky, 50 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Normal slipové vložky intimky, 50 ks
Kód: 2008761
Kód dod.: 918015
EAN: 4052199545615
90%
59.90 Kč
1.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slipové vložky s jemnou obláčkovou ražbou, které ochrání spodní prádlo při každodenním používání.
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Normal Plus, 9 ks
Kód: 2404383
Kód dod.: 916052
EAN: 4052199723693
 
39.90 Kč
4.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
Tidy Home švédská utěrka mikrovlákno na povrchy 30 x 35 cm, 240 g
Tidy Home
Tidy Home švédská utěrka mikrovlákno na povrchy 30 x 35 cm, 240 g
Kód: 2508154
Kód dod.: 588235
EAN: 0710497223126
 
24.90 Kč
25 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Švédská utěrka Tidy Home z kvalitního mikrovlákna je ideálním pomocníkem pro každodenní úklid domácnosti.
Ria dámské vložky Ultra Normal Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Normal Duopack, 18 ks
Kód: 2506807
Kód dod.: 916055
EAN: 4052199723730
 
74.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
Ria dámské vložky Ultra Super Long, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámské vložky Ultra Super Long, 9 ks
Kód: 2506805
Kód dod.: 916054
EAN: 4052199301587
 
39.90 Kč
4.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Normal Plus jsou ultratenké dámské vložky navržené pro spolehlivou každodenní ochranu.
Tidy Home utěrka mikrovlákno na povrchy 40 x 40 cm, 250 g
Tidy Home
Tidy Home utěrka mikrovlákno na povrchy 40 x 40 cm, 250 g
Kód: 2508846
Kód dod.: 588243
EAN: 0710497223102
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Utěrka Tidy Home z kvalitního mikrovlákna je ideální pomocník pro každodenní úklid celé domácnosti.
Tidy Home hadr na podlahu mikrovlákno 60 x 50 cm, 235 g
Tidy Home
Tidy Home hadr na podlahu mikrovlákno 60 x 50 cm, 235 g
Kód: 2508170
Kód dod.: 588242
EAN: 0710497223096
 
44.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadr na podlahu Tidy Home z kvalitního mikrovlákna je spolehlivý pomocník pro každodenní úklid.
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 6 ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka nerezová 15 g, 6 ks
Kód: 2508842
Kód dod.: 588239
EAN: 0710497223188
 
59.90 Kč
60 Kč
9.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nerezová drátěnka Tidy Home je praktický pomocník pro účinné odstranění silně ulpělých nečistot, připálenin a mastnoty.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.