cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Riva rozmarýn a fialky antibateriální mýdlo, 500 ml
Zenit Riva
Riva rozmarýn a fialky antibateriální mýdlo, 500 ml
Kód: 2504675
Kód dod.: 789221
EAN: 8594004371478.
 
49.90 Kč
99.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo obsahuje antibakteriální přísadu, šetrně myje ruce a zanechává pokožku vláčně hebkou a svěží. Příjemná květinová parfemace.
-1%Sleva
Tidy Home drátěnka SILON 8g x 3ks
Tidy Home
Tidy Home drátěnka SILON 8g x 3ks
Kód: 2508411
Kód dod.: 588264
EAN: 0710497223225
 
16.90 Kč
17 Kč
5.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silonové drátěnky Tidy Home účinně odstraní zaschlou mastnotu a nečistoty, přitom jsou šetrnější k povrchům než klasické kovové drátěnky.
Tidy Home houba na nádobí profil maxi 1 kus
Tidy Home
Tidy Home houba na nádobí profil maxi 1 kus
Kód: 2601349
Kód dod.: 588296
EAN: 0725765498519
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profilovaná houba na nádobí s abrazivní vrstvou určená pro každodenní mytí.
AKCE
-49%Sleva
Tidy Home Rohož guma interiérová DOMINO obdelník 40 × 60 × 2,2 cm
Tidy Home
Tidy Home Rohož guma interiérová DOMINO obdelník 40 × 60 × 2,2 cm
Kód: 2601367
Kód dod.: 588290
EAN: 0725765498298
 
76 Kč
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vstupní rohož do domácností, kanceláří i technických prostor, kde pomáhá udržet podlahy čisté a omezuje zanášení nečistot z venkovního prostředí.
Tidy Home Petra hadr na podlahu zelený 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Tidy Home
Tidy Home Petra hadr na podlahu zelený 180 g 60 x 70 cm 1 kus
Kód: 2601372
Kód dod.: 588330
EAN: 0710497223027
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální zelený hadr na podlahu značky Tidy Home o rozměrech 60 × 70 cm a gramáži 180 g – ideální pro mokré i suché vytírání podlah v domácnosti.
-15%Sleva
Ria tampony SILKY super, 16 ks
Hartmann Ria
Ria tampony SILKY super, 16 ks
Kód: 2603199
Kód dod.: 919998
EAN: 4251632100231
 
54.90 Kč
64.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampony Ria SILKY Super s absorpčním jádrem a hladkým povrchem poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu během silnějších dnů menstruace.
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 5 kg
Zenit Hit
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 5 kg
Kód: 2500086
Kód dod.: 700254
EAN: 8594004374196
 
214.90 Kč
42.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HIT s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Pro svou kvalitu využíván i profesionálními úklidovými firmami. Je vhodný na nádobí a všechny omyvatelné plochy. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh s příjemnou svěží vůní.
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 500 g
Zenit Hit
Hit Univerzal jablko univerzální čistič i na nádobí, 500 g
Kód: 2503013
Kód dod.: 700250
EAN: 8594004374103
 
34.90 Kč
69.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HIT s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Pro svou kvalitu využíván i profesionálními úklidovými firmami. Je vhodný na nádobí a všechny omyvatelné plochy. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh s příjemnou svěží vůní.
Air Wick Pure Svěží vánek osvěžovač vzduchu, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Pure Svěží vánek osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 94759
Kód dod.: 731780
EAN: 3059943021709
90%
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov jemnou a osvěžující vůní Air Wick vanilka a santalové dřevo. S dlouhotrvající účinností až 60 dní, je tento osvěžovač vzduchu ideální volbou pro vytvoření příjemné a uklidňující atmosféry ve vašem domově.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,6 m role
Kód: 60545
Kód dod.: 928112
EAN: 8594042231772
100%
49 Kč
6.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toaletní papír Big Soft Plus. Velmi jemný toaletní papír 2vrstvý. Vyrobeno ze 100% celulozy.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 17,6 m role
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 17,6 m role
Kód: 2501928
Kód dod.: 928109
EAN: 8594042231789
 
97 Kč
0.69Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Měkký a šetrný k pokožce. Toaletní papír Big Soft Plus je vyrobený ze 2 vrstev kvalitního papíru, který je jemný, ale zároveň pevný a spolehlivý
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Jemný satén a měsíční lilie strojek a náplň, 1+19 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Jemný satén a měsíční lilie strojek a náplň, 1+19 ml
Kód: 1803172
Kód dod.: 730577
EAN: 5949152113457
100%
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně jemný satén a měsíční lilie. Až 80 dní vůně. Uživatel může kontrolovat intenzitu vůně. Obsahuje přírodní esenciální oleje.
Air Wick FreshMatic Jemný satén a měsíční lílie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Jemný satén a měsíční lílie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47854
Kód dod.: 731744
EAN: 8592326010594
93%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte lákavé, květinové tóny měsíční lilie a proklouzněte do luxusního světa saténového povlečení a jemné vůně. Obsahuje přírodní esenciální oleje extrahované z rostlin a květin.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Eukalyptus a cedr elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Eukalyptus a cedr elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502374
Kód dod.: 731896
EAN: 5999109545848
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje chladivý eukalyptus s hřejivými tóny cedrového dřeva.
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 761219
EAN: 5998466114674
100%
54.90 Kč
4.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandlový výživný krém, 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
AKCE
-18%Sleva
Alpa Luna, bylinný šampon heřmánek, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon heřmánek, 430 ml
Kód: 80275
Kód dod.: 845407
EAN: 8595605200549
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ria Ultra Silk Night dámské vložky, 8 ks
Hartmann Ria
Ria Ultra Silk Night dámské vložky, 8 ks
Kód: 1905910
Kód dod.: 916037
EAN: 4049500164498
 
44.90 Kč
5.61Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultratenké dámské noční vložky s křidélky, které obsahují skutečné hedvábí a vitamin E, extra dlouhé
AKCE
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna, bylinný šampon bříza, 430 ml
Kód: 12231
Kód dod.: 845402
EAN: 8594001775736
100%
44.90 Kč
104.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-14%Sleva
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Březová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11485
Kód dod.: 856015
EAN: 85922150
96%
31.90 Kč
36.90 Kč
265.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinnými látkami březového extraktu jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. Tyto látky působí příznivě na vlasovou pokožku a omezují nadměrné maštění vlasů
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Kopřivová bylinná vlasová voda, 120 ml
Kód: 11487
Kód dod.: 856016
EAN: 85922167
98%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasová voda pro regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Pozitivně působí proti padání vlasů a podporují jejich růst.
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Kód: 21432
Kód dod.: 918001
EAN: 4049500521949
100%
39.90 Kč
1.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámské hygienické vložky Ria Slip Classic Normal jsou slipové vložky s jemnou povrchovou úpravou, která Vám zajišťuje příjemný pocit každý den.
Tidy Home nerezová drátěnka, 100 g 2 ks
Tidy Home
Tidy Home nerezová drátěnka, 100 g 2 ks
Kód: 2508946
Kód dod.: 588261
EAN: 0710497223218
 
39.90 Kč
40 Kč
19.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a efektivně odstraňte zaschlé nečistoty, mastnotu a připáleniny s Tidy Home nerezovou drátěnkou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.