cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
OVO obtisky na vajíčka tradiční, 12 motivů, 1 arch
Druchema Ovo®
OVO obtisky na vajíčka tradiční, 12 motivů, 1 arch
Kód: 2601209
Kód dod.: 976005
EAN: 8594825003299
 
19.90 Kč
20.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obtisky na velikonoční vajíčka s různými motivy jsou krásnou a tradiční technologií zdobení velikonočních vajíček.
AKCE
-14%Sleva
Dixi žloutkovo-pšeničný šampon na suché vlasy, 400 ml
Dixi
Dixi žloutkovo-pšeničný šampon na suché vlasy, 400 ml
Kód: 2601248
Kód dod.: 845684
EAN: 8586000089594
 
42.90 Kč
49.90 Kč
107.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi šampon žloutkovo-pšeničný je určený pro péči o suché vlasy. Pomáhá jemně čistit vlasy a zanechává je svěží.
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Kód: 2505833
Kód dod.: 981445
EAN: 9000101236453
 
89.90 Kč
899Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Fresh It Up Extra je suchý šampon v praktickém balení 100 ml, který okamžitě osvěží vlasy a dodá jim svěží vzhled bez nutnosti mytí.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
Glade Aromatherapy svíčka vonná Moment of Zen, 170 g
Glade by brise®
Glade Aromatherapy svíčka vonná Moment of Zen, 170 g
Kód: 2406854
Kód dod.: 725076
EAN: 5000204364354
 
249.90 Kč
1 470Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka se směsí dvou prémiových esenciálních olejů z levandule a santalového dřeva.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1g
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade Decor s vůní vanilkových květů. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Batiste Light and Blonde suchý šampon pro blond vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Light and Blonde suchý šampon pro blond vlasy 200 ml
Kód: 67825
Kód dod.: 855406
EAN: 5010724527467
100%
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Light and Blonde je suchý šampon speciálně vyvinutý pro světlé a blond vlasy. Obsahuje jemné barevné pigmenty, které pomáhají neutralizovat nežádoucí žluté tóny a zároveň nezanechává bílé stopy na vlasech.
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 80680
Kód dod.: 855401
EAN: 5010724526798
80%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Cherry je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy bez použití vody. Jeho jemná třešňová vůně s nádechem lesních plodů a pižma dodá vlasům svěžest a příjemný pocit čistoty.
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Kód: 2601725
Kód dod.: ES583345
EAN: 4059729583345
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 08 Black Brown od značky essence snadno docílíte přirozeně plného a
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Kód: 2601722
Kód dod.: ES583314
EAN: 4059729583314
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 05 Warm Brown od značky essence hravě dosáhnete precizně vykreslenéh
AKCE
-1%Sleva
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
143 Kč
144.90 Kč
7.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka v hliníkovém kalíšku. Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří. Průměr 5,9 cm!
Essence tužka na obočí Micro Precise 04 Neutral Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 04 Neutral Brown, 0,05 g
Kód: 2601721
Kód dod.: ES583307
EAN: 4059729583307
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na obočí Micro Precise 04 Neutrální hnědá – dokonale přirozený vzhled každý den Dosáhněte skv
Essence tužka na obočí Micro Precise 06 Dark Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 06 Dark Brown, 0,05 g
Kód: 2601723
Kód dod.: ES583321
EAN: 4059729583321
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definování a zvýraznění obočí v přirozeném tmavě hnědém tónu je skvělou volbou tužka na obočí Mi
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné vlasy jako právě umyté během jedné minuty? Vyzkoušejte kouzlo, které osvěží a dodá objem po celý den: NIVEA Suchý šampon pro tmavší tón vlasů.
AKCE
-6%Sleva
got2b Extra Volume suchý šampon, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Extra Volume suchý šampon, 200 ml
Kód: 2505185
Kód dod.: 981304
EAN: 9000101043662
 
174 Kč
184.90 Kč
870Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b suchý šampon Extra Volume - okamžitá svěžest. Cheat day pro vaše vlasy! Got2b Extra Volume suchý šampon čistí a osvěžuje vlasy během chvilky mezi mytími.
AKCE
-12%Sleva
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Kód: 1900350
Kód dod.: 845525
EAN: 9000101231502
 
150 Kč
169.90 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon SYOSS Volume Collagen & Lift, který vám zaručí dokonalý vzhled vlasů snadno a rychle - pouze nastříkejte a vyčešte.
Glade svíčka vonná Decor Cosy Apple & Cinnamon, 70 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Decor Cosy Apple & Cinnamon, 70 g
Kód: 1709043
Kód dod.: 734034
EAN: 5000204385991
 
89.90 Kč
1 284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní červeného jablka a skořice. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
romatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru.
AKCE
-25%Sleva
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Bony
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
124.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 40 hodin.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrání vaši pokožku před potem až na 48 hodin, a navíc ji provoní příjemnou svěží vůní máty.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
80%
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pro hnědé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pro hnědé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: 855407
EAN: 5010724527474
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampon speciálně navržený pro hnědé odstíny vlasů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.