cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
109.90 Kč
1.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé barvy, dokonalá čistota a šetrná péče v každé kapce!
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 61045947
EAN: 8718951684683
 
27.90 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mýdlo určené pro každodenní péči o pokožku.
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pro muže 50 ml
Str8
STR8 Frangance Game antiperspirant roll on pro muže 50 ml
Kód: 2603112
Kód dod.: 837191
EAN: 5201314193517
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Fragrance Game je pánský antiperspirant roll-on určený pro každodenní použití.
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubní pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Max White Charcoal se postará o bílý, svěží a zdravý úsměv. Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta COMPLETE CARE je zubní pasta s obsahem fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, která poskytuje kompletní ochranu pro zdravá ústa. Chrání před zubním kazem, oslabením zubní skloviny, zubním kamenem a podrážděním dásní.
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost lesk V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2505017
Kód dod.: 388205
EAN: 8591235077735
 
419 Kč
698.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Essence
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Kód: 2405766
 
EAN: 4059729466228
 
80 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S bronzerem Baby got Bronze od essence získá vaše tvář sluncem políbený, opálený vzhled, i když je z
Novinky
Artdeco Long - lasting Lip Color rtěnka 723 Infinite love 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long - lasting Lip Color rtěnka 723 Infinite love 1,8 g
Kód: 2603153
Kód dod.: 58164.723
EAN: 4052136368772
 
355 Kč
177 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte intenzivně sytý odstín a sametově matný efekt s Artdeco Jelly Balm Lip Stick odstín 723 Inf
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 4,5 l, 75 dávek
Kód: 51603
Kód dod.: 761121
EAN: 5900627056938
100%
279.90 Kč
62.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
-2%Sleva
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Eko Baby prací gel na kojenecké prádlo 21 praní, 1,5 l
Kód: 2505965
Kód dod.: 765051
EAN: 4009175968609
 
239.90 Kč
244.90 Kč
11.42Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální eko prací gel s přírodními výtažky z heřmánku na bílé i barevné prádlo.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
879.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálů rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar mopu vám zajistí snadný úklid v rozích!
Essence I Love Extreme Volume voděodolná řasenka Black 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume voděodolná řasenka Black 12 ml
Kód: 88672
Kód dod.: ES543214
EAN: 4250947543214
 
78 Kč
6 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řadu řasenek I love extreme volume rozšiřuje voděodolná verze. Hodí se skvěle na sport i plavání. Sl
Essence Baby Got Blush tvářenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush tvářenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Kód: 2405760
 
EAN: 4059729490285
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová tvářenka v tyčince Baby Got Blush značky essence nabízí jemnou texturu, která zajišťuje snad
AKCE
-16%Sleva
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
AKCE
Balhome octový prostředek na mytí nádobí s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový prostředek na mytí nádobí s vůní máty 1 l
Kód: 2502074
Kód dod.: 712293
EAN: 8591235101768
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový prostředek na mytí nádobí kombinuje účinné odmašťovací vlastnosti s přírodní silou octa.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Normal jsou tenké a jemné hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu po celý den.
AKCE
-15%Sleva
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
89.90 Kč
106 Kč
1.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší s aviváží Silan Sensitive a užijte si báječně hebké prádlo.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
21.90 Kč
5.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Philips Longlife AAA jsou spolehlivé malé baterie typu AAA (R03), ideální pro každodenní použití v domácnosti.
AKCE
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
238.90 Kč
1 194.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care je regenerační šampon určený pro suché, poškozené a namáhané vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.