cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
-23%Sleva
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
99.90 Kč
129.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Redukuje vznik drobných pořezání, ranek a napjatost. Zajistí pohodlí při pravidelném holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 822501
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémované sítko do pisoáru vhodné i pro použití do umyvadel, dřezů a van. Použití sítka zabraňuje usazování vodního a močového kamene a eliminuje zápach. Účinnost až 30 dní.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 656660
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
AKCE
-25%Sleva
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Bony
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
124.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 40 hodin.
AKCE
Balcare Máta antibakteriální tekuté mýdlo 5 l
BALcare
Balcare Máta antibakteriální tekuté mýdlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
119.90 Kč
23.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balcare Máta antibakteriální je tekuté mýdlo určené pro důkladné a hygienické mytí rukou při každodenním používání. Antibakteriální složení pomáhá odstraňovat nečistoty a zároveň zanechává pokožku svěží a čistou.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
2 781 Kč
55 620Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2020. Poznejte novou parfémovanou vodu Irresistible. Ta
-66%Sleva
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
29.90 Kč
88 Kč
2 990Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lehkou tekutou tvářenkou BABY GOT BLUSH 20 získají vaše líce přirozený vínový nádech. Tuto tekutou
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
AKCE
-14%Sleva
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 843127
EAN: 8594001770113
92%
36.90 Kč
42.90 Kč
369Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro dokončovací malířské práce všemi druhy nátěrových hmot.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.