cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
AKCE
-1%Sleva
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
139.90 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
AKCE
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
84 Kč
420Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem poskytuje intenzivní péči pro suché a poškozené vlasy. Pomáhá zlepšit hladkost, snížit lámání a usnadnit rozčesávání.
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
Kód: 34557
Kód dod.: 966605
EAN: 8590786127722
100%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 9,5 × 13 cm.
AKCE
-13%Sleva
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
69.90 Kč
79.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzální čisticí prostředek, 600 g
Zenit Real
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzální čisticí prostředek, 600 g
Kód: 07539
Kód dod.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
49.90 Kč
83.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí krém s barevnými aktivními částicemi proti mastnostě a špíně.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Kód: 2601806
Kód dod.: ES585219
EAN: 4059729585219
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty POUTline Soft Glide, odstín č. 03 Bare Affair od značky essence poslouží k
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Mix Colors prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2000904
Kód dod.: 761129
EAN: 5900627090512
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na praní barevného prádla. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
-6%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
1 349 Kč
1 439 Kč
15 329.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Inspirací pro kompozici Lady Blooming od Ko
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný proti mastnotě a nejlepší na připáleniny a zaschlé zbytky, perfektní odmašťující schopnost. Pečuje o pokožku rukou a nehty.
VORTEX Houba na nádobí  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na nádobí PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
31.90 Kč
15.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická houba pro pohodlné, rychlé a důkladné mytí.
-12%Sleva
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2602185
Kód dod.: 14957
EAN: 4013674830039
 
1 845 Kč
2 108 Kč
18 450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte GANT Bloom Bay, zářivou a smyslnou vů
-12%Sleva
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2602183
Kód dod.: 14955
EAN: 4013674830015
 
1 089 Kč
1 243 Kč
36 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte GANT Bloom Bay, zářivou a smyslnou vů
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
1 037 Kč
25 925Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží - kořeněná uvedena na trh v roce 1995. Mnohotvárná vůně, která je čistá, jasná a originální –
-23%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2500276
Kód dod.: KOPFLAB02
EAN: 3494800502005
 
918 Kč
1 189 Kč
18 360Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Parfém Lady Blooming od Korloff čerpá inspi
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
86 Kč
7 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řasenka pro větší objem řas potěší všechny příznivce extrémů. Využívá ultra černé pigmenty, kte
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémované sítko do pisoáru vhodné i pro použití do umyvadel, dřezů a van. Použití sítka zabraňuje usazování vodního a močového kamene a eliminuje zápach. Účinnost až 30 dní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.