cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
142 Kč
144.90 Kč
3.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max tablety na čištění zubních náhrad pomáhají odstranit nečistoty a udržet náhrady čisté a svěží.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2008547
Kód dod.: 12885
EAN: 8011003861224
 
2 009 Kč
20 090Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2020 Versace Eros Extravagantní svůdce. Eros Eau de
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 03 Rosy Blossom, jenž rtům propůjčí jemný hnědo-rů
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
139 Kč
231.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje, 600 ml je účinný insekticidní sprej určený k rychlé likvidaci létajícího hmyzu a současné ochraně interiéru.
Spokar Petr utěrka, 34 × 38 cm, balení 1 ks, různé barvy
Spokar®
Spokar Petr utěrka, 34 × 38 cm, balení 1 ks, různé barvy
Kód: 2503612
Kód dod.: 588627
EAN: 8593534442948
 
8.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar utěrka Petr vhodná na mytí nádobí, dřezů, obkladů, nábytku. Lze ji vyvářet, postačuje však praní do 60 °C. Netoxická, prostá chemie, ekologická. Nesušit na slunci, či topných tělesech. Výborně saje, netřepí se.
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Bony
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
19.90 Kč
165.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 40 hodin.
AKCE
Balcare Máta antibakteriální tekuté mýdlo 5 l
BALcare
Balcare Máta antibakteriální tekuté mýdlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
119.90 Kč
23.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balcare Máta antibakteriální je tekuté mýdlo určené pro důkladné a hygienické mytí rukou při každodenním používání. Antibakteriální složení pomáhá odstraňovat nečistoty a zároveň zanechává pokožku svěží a čistou.
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 50 ml
Kód: 04589
Kód dod.: 501311
EAN: 8588001106355
100%
42.90 Kč
858Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný proti mastnotě a nejlepší na připáleniny a zaschlé zbytky, perfektní odmašťující schopnost. Pečuje o pokožku rukou a nehty.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
Končící produkty
-21%Sleva
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Lima®
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Kód: 55455
 
EAN: 4131
 
2.30 Kč
2.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko plastové na skleněné lampy, průměr 5,9 cm. plastové 5,9 cm barvu zasíláme na základě skla
AKCE
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
140 Kč
350Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Meridol Complete Care poskytuje kompletní každodenní péči o dutinu ústní se zaměřením na zdraví dásní a posílení zubní skloviny. Je klinicky ověřená, bez alkoholu a vhodná pro dlouhodobé používání.
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
93 Kč
9.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
1 159 Kč
13 635.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně uvedena na trh v roce 2014. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld propojuje vonnou
-3%Sleva
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
1 538 Kč
1 590 Kč
25 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Představujeme I Want Choo With Love
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.