cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
93 Kč
9.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
AKCE
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
140 Kč
350Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Meridol Complete Care poskytuje kompletní každodenní péči o dutinu ústní se zaměřením na zdraví dásní a posílení zubní skloviny. Je klinicky ověřená, bez alkoholu a vhodná pro dlouhodobé používání.
Končící produkty
-21%Sleva
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Lima®
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Kód: 55455
 
EAN: 4131
 
2.30 Kč
2.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko plastové na skleněné lampy, průměr 5,9 cm. plastové 5,9 cm barvu zasíláme na základě skla
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 03 Rosy Blossom, jenž rtům propůjčí jemný hnědo-rů
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
139 Kč
231.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje, 600 ml je účinný insekticidní sprej určený k rychlé likvidaci létajícího hmyzu a současné ochraně interiéru.
-42%Sleva
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Rochas
Rochas Mademoiselle in Love parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2601412
Kód dod.: RC039A03
EAN: 3386460171649
 
845 Kč
1 450 Kč
28 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Podlehněte kouzlu vůně Mademoiselle Rocha
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 10 Pinkalicious 10 ml
Kód: 2401335
 
EAN: 4059729447357
 
89 Kč
8 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lehkou tekutou tvářenkou BABY GOT BLUSH 10 získají vaše tváře přirozený růžový tón. Tuto tekutou t
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Nivea®
Nivea Repair & Care Sensitive tělové mléko 400 ml
Kód: 2508694
Kód dod.: 810109
EAN: 9005800392769
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výživné a zároveň lehké tělové mléko určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pokožku. Okamžitě zmírňuje pocit pnutí a svědění, intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Dark & Black 3L
Kód: 2500082
Kód dod.: 761309
EAN: 4260418935592
100%
109.90 Kč
1.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachovejte sytou černou a tmavé odstíny bez vyblednutí.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Baking Soda je ideální volba pro každodenní péči o ústní dutinu. Tato zubní pasta je vybavena speciální minerální čisticí směsí pro odstraňování povrchových skvrn, což vede k přirozeně bělejším a zářivějším zubům.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 04 Classy Red 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 04 Classy Red 4 ml
Kód: 2502318
Kód dod.: ES542922
EAN: 4059729542922
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte tekutou rtěnku Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 04 Classy Red, jež rty zahalí do de
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Nivea Sun Protect & Care OF 30 dětský sprej na opalování, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 dětský sprej na opalování, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
379.90 Kč
384.90 Kč
1 407.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné, pečující složení s organickým mandlovým olejem a s UVA/UVB filtry poskytuje jemné dětské pokožce okamžitou ochranu a chrání ji před dehydratací.
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
-15%Sleva
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Kód: 2603110
Kód dod.: 777129
EAN: 9000101858235
 
89.90 Kč
106 Kč
1.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž na 50 praní, která dodává prádlu příjemnou hebkost a dlouhotrvající květinovou vůni.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Kód: 2603203
Kód dod.: 777167
EAN: 9000101858440
 
189.90 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž s květinovou vůní, která dodává prádlu příjemnou hebkost a ve velkém balení 2,772 l vystačí až na 126 praní.
-9%Sleva
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení s aloe vera navíc pleť hydratuje a chrání ji před vysušováním. Změkčuje vousy, usnadňuje holení a zároveň chrání před pořezáním.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
94.90 Kč
15 816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Intensive Care poskytuje intenzivní péči a ochranu suchým, popraskaným a citlivým rtům.
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.