cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
-6%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
1 349 Kč
1 439 Kč
15 329.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Inspirací pro kompozici Lady Blooming od Ko
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
1 037 Kč
25 925Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží - kořeněná uvedena na trh v roce 1995. Mnohotvárná vůně, která je čistá, jasná a originální –
-23%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2500276
Kód dod.: KOPFLAB02
EAN: 3494800502005
 
918 Kč
1 189 Kč
18 360Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Parfém Lady Blooming od Korloff čerpá inspi
VORTEX Houba na nádobí  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na nádobí PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
31.90 Kč
15.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická houba pro pohodlné, rychlé a důkladné mytí.
-12%Sleva
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2602185
Kód dod.: 14957
EAN: 4013674830039
 
1 845 Kč
2 108 Kč
18 450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte GANT Bloom Bay, zářivou a smyslnou vů
-12%Sleva
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Gant®
Gant Bloom Bay parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2602183
Kód dod.: 14955
EAN: 4013674830015
 
1 089 Kč
1 243 Kč
36 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte GANT Bloom Bay, zářivou a smyslnou vů
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 19,3 m role
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 19,3 m role
Kód: 101497
Kód dod.: 928945
EAN: 7322540313321
99%
184.90 Kč
11.56Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Kód: 2404498
Kód dod.: 755088
EAN: 4061746508119
 
79.90 Kč
4.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte barveným vlasům maximální péči – potřebují ji. Díky pečujícímu složení je barva zářivá a vlasy zdravé. To nejlepší pro vás - NIVEA Pečující šampon Color Care & Protect.
-13%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
129.90 Kč
149.90 Kč
55.51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
80 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka What a tint! od essence poslouží ke zvýraznění rtů i lící. Nelep
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508263
Kód dod.: 716154
EAN: 8594221204269
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Color je speciálně vyvinutý prací prášek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601119
Kód dod.: 765275
EAN: 4061746508034
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
K nákupu navíc
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nehty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 800 °C na výfuky, stříbrná, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 800 °C na výfuky, stříbrná, 400 ml
Kód: 2503630
Kód dod.: 103300
EAN: 4015962156166
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 800 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémované sítko do pisoáru vhodné i pro použití do umyvadel, dřezů a van. Použití sítka zabraňuje usazování vodního a močového kamene a eliminuje zápach. Účinnost až 30 dní.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
86 Kč
7 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řasenka pro větší objem řas potěší všechny příznivce extrémů. Využívá ultra černé pigmenty, kte
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.