cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-14%Sleva
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
59.90 Kč
69.90 Kč
5.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Always Ultra Day Normal jsou tenké a jemné hygienické vložky s křidélky, které poskytují spolehlivou ochranu po celý den.
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
21.90 Kč
5.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Philips Longlife AAA jsou spolehlivé malé baterie typu AAA (R03), ideální pro každodenní použití v domácnosti.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
109.90 Kč
1.72Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dopřejte sobě i své rodině to nejlepší s aviváží Silan Sensitive a užijte si báječně hebké prádlo.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel s podmanivou květinovou vůní, který jemně myje pokožku a promění sprchu v příjemný rituál.
AKCE
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care šampon na vlasy s pumpičkou 1000 ml
Kód: 2602968
Kód dod.: 855335
EAN: 9000101781021
 
238.90 Kč
1 194.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care je regenerační šampon určený pro suché, poškozené a namáhané vlasy.
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimální prevence proti zubnímu kazu zubní pasta 75 ml
Kód: 13950
Kód dod.: 885320
EAN: 4007965454004
100%
94.90 Kč
1 265.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi účinné aminfluoridové složení elmex vytváří ochrannou vrstvu fluoridu vápenatého s dvojím účinkem, která remineralizuje zuby a účinně je chrání před zubním kazem.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Kód: 2404498
Kód dod.: 755088
EAN: 4061746508119
 
79.90 Kč
4.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508263
Kód dod.: 716154
EAN: 8594221204269
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Color je speciálně vyvinutý prací prášek určený pro praní barevného prádla.
-13%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
129.90 Kč
149.90 Kč
55.51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
80 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka What a tint! od essence poslouží ke zvýraznění rtů i lící. Nelep
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
K nákupu navíc
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nehty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
AKCE
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte barveným vlasům maximální péči – potřebují ji. Díky pečujícímu složení je barva zářivá a vlasy zdravé. To nejlepší pro vás - NIVEA Pečující šampon Color Care & Protect.
-25%Sleva
Korloff Lady In White parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady In White parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2400878
 
EAN: 3494800536000
 
1 355 Kč
1 799 Kč
15 397.73Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace tónů pomeranče a vanilky uvedená na trh v roce 2023. Představuje příběh mladé talentované
-25%Sleva
Korloff Lady In White parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Korloff
Korloff Lady In White parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2400877
 
EAN: 3760376721943
 
919 Kč
1 229 Kč
18 380Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kombinace pomerančových tónů a vanilky, uvedená na trh v roce 2023. Představuje příběh nadějné mlad
-32%Sleva
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
249.90 Kč
369.90 Kč
624.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Krém Repair & Care Urea pro velmi suchou a hrubou pokožku obsahuje 15% glycerinu + ureu. Viditelně redukuje známky suché pokožky již po prvním použití.
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
229.90 Kč
574.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzivně hydratační krém s ureou, glycerinem a provitamínem B5, který pečuje o suchou až velmi suchou a hrubou pokožku těla, rukou i obličeje a poskytuje jí hydrataci až na 72 hodin.
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
199.90 Kč
999.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care je intenzivní tělové sérum s 12% komplexem glycerinu, přírodních olejů a CICA, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a poskytuje jí hydrataci po dobu delší než 72 hodin.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
1 684 Kč
18 711.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinovo-ovocná vůně uvedená na trh v září 2016, temperamentní a jiskřivá, a přitom smyslná a žensk
Končící produkty
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
109.90 Kč
1.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé barvy, dokonalá čistota a šetrná péče v každé kapce!
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Protex®
Protex Pro Hydra Care tuhé toaletní mýdlo 90 g
Kód: 2500174
Kód dod.: 785184
EAN: 8718951684683
 
27.90 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protex Pro Hydra Care je jemné tuhé mýdlo určené pro každodenní péči o pokožku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.