cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
AKCE
-1%Sleva
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
139.90 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 68234
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný proti mastnotě a nejlepší na připáleniny a zaschlé zbytky, perfektní odmašťující schopnost. Pečuje o pokožku rukou a nehty.
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémované sítko do pisoáru vhodné i pro použití do umyvadel, dřezů a van. Použití sítka zabraňuje usazování vodního a močového kamene a eliminuje zápach. Účinnost až 30 dní.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Delicate & Wool prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2004536
Kód dod.: 761133
EAN: 5900627090536
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na jemné a vlněné prádlo.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 350 g
Kód: 2504289
Kód dod.: 430298
EAN: 8594158028686
 
76 Kč
84.90 Kč
217.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-15%Sleva
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 1,1 l / 50 praní
Kód: 2603110
Kód dod.: 777129
EAN: 9000101858235
 
89.90 Kč
106 Kč
1.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž na 50 praní, která dodává prádlu příjemnou hebkost a dlouhotrvající květinovou vůni.
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Henkel Silan
Silan aviváž Aromatherapy Cape Town 2,772 l / 126 praní
Kód: 2603203
Kód dod.: 777167
EAN: 9000101858440
 
189.90 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Aromatherapy Cape Town je koncentrovaná aviváž s květinovou vůní, která dodává prádlu příjemnou hebkost a ve velkém balení 2,772 l vystačí až na 126 praní.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Kód: 73951
Kód dod.: 843085
EAN: 5900017102443
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratuje a osvěžuje, chrání před vysušováním. Nemastné složení se rychle vstřebává a zvláčňuje pleť. Provitamín B5 pomáhá k regeneraci pleti.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Protect & Care balzám po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care balzám po holení, 100 ml
Kód: 1905717
Kód dod.: 843081
EAN: 5900017102429
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s napjatou tváří, suchými šupinkami i začervenáním. Hydratační složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje o pleť, okamžitě ji zklidňuje a regeneruje.
-9%Sleva
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení s aloe vera navíc pleť hydratuje a chrání ji před vysušováním. Změkčuje vousy, usnadňuje holení a zároveň chrání před pořezáním.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
94.90 Kč
15 816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Intensive Care poskytuje intenzivní péči a ochranu suchým, popraskaným a citlivým rtům.
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
AUSTIS - Eternal
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
Kód: 2504285
Kód dod.: 340240
EAN: 8590892118669
 
155 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrát pro přípravu účinného nepěnivého odmašťovacího prostředku pro čištění středně znečištěných povrchů a odstraňování ropných i jiných mastnot
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regenerační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2500196
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný regenerační účinek. Alantoin ošetřuje popraskanou pokožku. Glycerin chrání ruce neviditelným filmem. Ochranná filtrační složka zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky na rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.