cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence I Love Extreme Volume voděodolná řasenka Black 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume voděodolná řasenka Black 12 ml
Kód: 88672
Kód dod.: ES543214
EAN: 4250947543214
 
78 Kč
6 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řadu řasenek I love extreme volume rozšiřuje voděodolná verze. Hodí se skvěle na sport i plavání. Sl
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
93 Kč
9.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
AKCE
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
140 Kč
350Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Meridol Complete Care poskytuje kompletní každodenní péči o dutinu ústní se zaměřením na zdraví dásní a posílení zubní skloviny. Je klinicky ověřená, bez alkoholu a vhodná pro dlouhodobé používání.
Končící produkty
-21%Sleva
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Lima®
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Kód: 55455
 
EAN: 4131
 
2.30 Kč
2.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko plastové na skleněné lampy, průměr 5,9 cm. plastové 5,9 cm barvu zasíláme na základě skla
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 100 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
-1%Sleva
Nivea Sun Protect & Care OF 30 dětský sprej na opalování, 270 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 30 dětský sprej na opalování, 270 ml
Kód: 2600378
Kód dod.: 815171
EAN: 4005900904843
 
379.90 Kč
384.90 Kč
1 407.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné, pečující složení s organickým mandlovým olejem a s UVA/UVB filtry poskytuje jemné dětské pokožce okamžitou ochranu a chrání ji před dehydratací.
Končící produkty
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 04 Classy Red 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 04 Classy Red 4 ml
Kód: 2502318
Kód dod.: ES542922
EAN: 4059729542922
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte tekutou rtěnku Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 04 Classy Red, jež rty zahalí do de
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Baking Soda je ideální volba pro každodenní péči o ústní dutinu. Tato zubní pasta je vybavena speciální minerální čisticí směsí pro odstraňování povrchových skvrn, což vede k přirozeně bělejším a zářivějším zubům.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
531 Kč
106.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
-3%Sleva
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
1 538 Kč
1 590 Kč
25 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Představujeme I Want Choo With Love
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White bělicí zubní pasta Ultra Fresh Pearls s hřejivou bohatou pěnou, která obsahuje miliony molekul aktivního kyslíku. Zubní pasta je neabrazivní a zároveň je bezpečná pro vaši sklovinu.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
1 159 Kč
13 635.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně uvedena na trh v roce 2014. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld propojuje vonnou
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
1 583 Kč
31 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2020 Versace Eros Extravagantní svůdce. Parfémovaná
-7%Sleva
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
1 586 Kč
1 699 Kč
15 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová vůně Orange Horizon byla uvedena v roce 2024 Vychutnejte si atmosféru západu slunce na st
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.