cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence Baby Got Blush tvářenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush tvářenka 50 Cherry cherry baby 5,5 g
Kód: 2405760
 
EAN: 4059729490285
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová tvářenka v tyčince Baby Got Blush značky essence nabízí jemnou texturu, která zajišťuje snad
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 100 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové těleso, syntetická vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové těleso, syntetická vlákna
Kód: 52531
Kód dod.: 570836
EAN: 8593534360419
100%
28.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč žehlička velká, univerzální prádlový a úklidový kartáč. Plastové těleso, syntetická vlákna (PP).
Spokar Petr utěrka, 34 × 38 cm, balení 1 ks, různé barvy
Spokar®
Spokar Petr utěrka, 34 × 38 cm, balení 1 ks, různé barvy
Kód: 2503612
Kód dod.: 588627
EAN: 8593534442948
 
8.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar utěrka Petr vhodná na mytí nádobí, dřezů, obkladů, nábytku. Lze ji vyvářet, postačuje však praní do 60 °C. Netoxická, prostá chemie, ekologická. Nesušit na slunci, či topných tělesech. Výborně saje, netřepí se.
Končící produkty
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
-23%Sleva
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gel na holení, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
99.90 Kč
129.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Redukuje vznik drobných pořezání, ranek a napjatost. Zajistí pohodlí při pravidelném holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testováno a schváleno.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel 16 praní, 1,45 l
Kód: 46162
Kód dod.: 759098
EAN: 5999109520647
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
AKCE
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Meridol®
Meridol Complete Care ústní voda pro citlivé zuby a dásně 400 ml
Kód: 2600965
Kód dod.: 885095
EAN: 8718951482920
 
140 Kč
350Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Meridol Complete Care poskytuje kompletní každodenní péči o dutinu ústní se zaměřením na zdraví dásní a posílení zubní skloviny. Je klinicky ověřená, bez alkoholu a vhodná pro dlouhodobé používání.
Končící produkty
-21%Sleva
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Lima®
Lima Víčko plastové na skleněné lampy průměr 5,9 cm různé barvy
Kód: 55455
 
EAN: 4131
 
2.30 Kč
2.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko plastové na skleněné lampy, průměr 5,9 cm. plastové 5,9 cm barvu zasíláme na základě skla
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Alkaline AAA 10 ks LR03 Micro 1,5V
Kód: 2507444
Kód dod.: 960962
EAN: 4895229113497
 
93 Kč
9.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2008547
Kód dod.: 12885
EAN: 8011003861224
 
2 259 Kč
22 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2020 Versace Eros Extravagantní svůdce. Eros Eau de
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
139 Kč
231.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje, 600 ml je účinný insekticidní sprej určený k rychlé likvidaci létajícího hmyzu a současné ochraně interiéru.
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 03 Rosy Blossom, jenž rtům propůjčí jemný hnědo-rů
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.