cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
truckZdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
3 729 Kč
37 290Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Nová vůně Light Blue Capri In Love E
Plácačka na mouchy, různé barvy, 1 ks
Papírny Moudrý
Plácačka na mouchy, různé barvy, 1 ks
Kód: 21027
Kód dod.: 39249000007
EAN: 8591402125122
90%
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasická plastová plácačka na hmyz v různých barvách dle skladové dostupnosti.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
38 Kč
9.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
-7%Sleva
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
139.90 Kč
149.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampon speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku hlavy. Má jemné složení bez parfemace, které šetrně osvěží vlasy, aniž by podráždil nebo vysušil pokožku.
-63%Sleva
Essence Baby Got Bronze třpytivý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze třpytivý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Kód: 2500439
 
EAN: 4059729521347
 
29.90 Kč
80 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si sluncem políbený vzhled a upoutejte pozornost se třpytivým bronzerem Baby Got Bronze od
Essence Baby Got Blush tvářenka 40 Sweets & Roses 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Blush tvářenka 40 Sweets & Roses 5,5 g
Kód: 2500446
 
EAN: 4059729491275
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová tvářenková a bronzerová tyčinka Baby Got Blush od značky essence zaručuje snadnou aplikaci i
Essence Baby Got Glow rozjasňující tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňující tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Kód: 2502439
Kód dod.: ES542533
EAN: 4059729542533
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte své pleti jas s The Essence Highlighter Stick Baby Got Glow v odstínu 20 Rosy Glaze, který v
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky ověřený dvojí aktivní systém, který chrání citlivé zuby při pravidelném používání. Zubní pasta také posiluje dásně.
truckZdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2501324
 
EAN: 8054754407280
 
3 186 Kč
31 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Light Blue Capri In Love Pour Homm
AKCE
-2%Sleva
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care čistič podlah vinyl, linoleum, dlažba, obklady Marseillské mýdlo s levandulí, 1 l
Kód: 2601117
Kód dod.: 702055
EAN: 5902986292873
 
82 Kč
84 Kč
109.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prostředek na mytí linolea, dlažby, keramických obkladů včetně jiných povrchů z těchto materiálů. Výjimečná receptura prostředku garantuje mycí schopnosti a zabraňuje vzniku šmouh.
Tempo čisticí leštěnka na staré laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo čisticí leštěnka na staré laky, 120 g
Kód: 04078
Kód dod.: 480110
EAN: 8594825006139
92%
104.90 Kč
874.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tempo Pasta obsahuje abraziva a tvrdé vosky. Pasta dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů.
-61%Sleva
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 01 Blushing Nude 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 01 Blushing Nude 4 ml
Kód: 2502315
Kód dod.: ES542861
EAN: 4059729542861
 
29.90 Kč
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům zvýraznění s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 01 Blushing Nu
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratační pečující rtěnka 30 Apricot Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratační pečující rtěnka 30 Apricot Oasis 3,5 g
Kód: 1803828
Kód dod.: 183.30
EAN: 4052136083415
 
382 Kč
95 500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující rtěnka Hydra Care Lipstick přináší trojí pečující účinek pro hebké a jemné rty. Je tvo
BALhome houba na tabuli, mix barev, 1 ks
BALhome
BALhome houba na tabuli, mix barev, 1 ks
Kód: 2501198
Kód dod.: 591670
EAN: 8591235087833
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní houba na tabuli o rozměru 18 × 11 × 5 cm se středními póry. Různé barvy dle skladové dostupnosti bez možnosti volby.
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro masáž těla, kloubů, šlach, svalů i zad.
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetická vlákna 2519 / 726
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový, průměr 50 mm, syntetická vlákna 2519 / 726
Kód: 18825
Kód dod.: 571092
EAN: 8593534440159
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální kartáč na láhve je osazen syntetickými vlákny. Mix barev: červená, modrá, zelená, bílá, volba není možná, dodáváme dle skladové dostupnosti.
AKCE
Varta Superlife, baterie AA, 4 ks
Varta
Varta Superlife, baterie AA, 4 ks
Kód: 2504414
Kód dod.: 961059
EAN: 4008496556267
 
19.90 Kč
4.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-chloridové tužkové baterie typu AA od známého výrobce Varta patří do řady Superlife. Ta je charakteristická nízkou spotřebou energie, a tím pádem disponuje dlouhou výdrží a nízkou spotřebou energie.
Končící produkty
-3%Sleva
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Kód: 1706906
Kód dod.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
39.90 Kč
41 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Kbelík z pevného plastu s uchem o objemu 5 l, mix barev, dodáváme dle skladové dostupnosti.
-26%Sleva
Omnia víčka na zavařování OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia víčka na zavařování OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
2.90 Kč
3.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko na zavařování. Použití ke konzervování ovoce a zeleniny bez přídavku oleje a tuku při teplotách do 100 °C.
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
REMAL
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
Kód: 2507688
Kód dod.: 400748
EAN: 8591235097573
 
1 075 Kč
71.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je interiérová vodouředitelná bílá malířská barva kombinujíci parametry penetrace a podkladové barvy. Výrazně snižuje spotřebu finálního nátěru, sjednocuje savost podkladu a zvyšuje jeho pevnost.
AKCE
-7%Sleva
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
209 Kč
225 Kč
418Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip, sprej na disky aut. Vysoce kvalitní, rychleschnoucí nitro kombi lak, odolný proti povětrnostním vlivům.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
107 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobena z pozinkovaného plechu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.