cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Končící produkty
-3%Sleva
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Kód: 1706906
Kód dod.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
39.90 Kč
41 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Kbelík z pevného plastu s uchem o objemu 5 l, mix barev, dodáváme dle skladové dostupnosti.
-26%Sleva
Omnia víčka na zavařování OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia víčka na zavařování OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
2.90 Kč
3.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko na zavařování. Použití ke konzervování ovoce a zeleniny bez přídavku oleje a tuku při teplotách do 100 °C.
AKCE
-13%Sleva
Schauma šampon Color shine pro ochranu barvy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pro ochranu barvy, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
69.90 Kč
79.90 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s UV filtrem poskytuje vlasům dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk. Uhlazuje a regeneruje strukturu vlasů pro zářivý lesk barvy.
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, různé barvy, 10 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, různé barvy, 10 l
Kód: 1707352
Kód dod.: 596327
EAN: 8590786225077
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Barvu není možné zvolit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
199.90 Kč
39.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
212 Kč
8 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhledem, vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Je ideální k lepení kovů, oceli, hliníku a dalších materiálů, s výjimkou PE, PP a PTFE.
AKCE
Varta Superlife, baterie AAA, zinko ulhíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, baterie AAA, zinko ulhíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
19.90 Kč
4.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-chloridové tužkové baterie typu AA od známého výrobce Varta patří do řady Superlife. Ta je charakteristická nízkou spotřebou energie, a tím pádem disponuje dlouhou výdrží a nízkou spotřebou energie. Baterie je vhodná pro nástěnné hodiny, svítil
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
REMAL
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
Kód: 2507688
Kód dod.: 400748
EAN: 8591235097573
 
1 075 Kč
71.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je interiérová vodouředitelná bílá malířská barva kombinujíci parametry penetrace a podkladové barvy. Výrazně snižuje spotřebu finálního nátěru, sjednocuje savost podkladu a zvyšuje jeho pevnost.
Herkules neonová lepicí tyčinka, různé barvy, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules neonová lepicí tyčinka, různé barvy, 15 g
Kód: 2404784
 
EAN: 8594825007068
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevná lepící tyčinka v neonových barvách se třpytkami vhodná pro děti.
Auto-K Racing základová plnící barva, šedá, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing základová plnící barva, šedá, 500 ml
Kód: 2503599
Kód dod.: 106106
EAN: 4015962157095
 
195 Kč
390Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva plnič auto k racing tvoří ideální základ pro opravy lakovaných ploch, je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
-6%Sleva
Atlantic koupelová masážní houba, mix barev, 1 ks
Atlantic®
Atlantic koupelová masážní houba, mix barev, 1 ks
Kód: 2506232
Kód dod.: 591359
EAN: 8594035000606
 
14.90 Kč
15.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná mycí koupelová houba šetrná k pokožce.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáhá chránit pokožku hlavy před slunečním zářením. Praktická forma spreje umožňuje snadnou aplikaci.
-8%Sleva
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
199.90 Kč
216.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss čisticí sérum Scalp Balance nabízí intenzivní péči o mastnou pokožku hlavy s panthenolem a 2% komplexem pro regulaci mazu. Sérum cíleně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá udržet vlasy svěží.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
-1%Sleva
Essence What the fake! umělé řasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umělé řasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si perfektní pohled za pár okamžiků pomocí umělých řas Essence What The Fake! v odstínu 03
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem, 150 ml
Kód: 2602358
Kód dod.: 800204
EAN: 4823015910814
 
64 Kč
64.90 Kč
426.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem je jemná mycí pěna pro každodenní intimní hygienu, která šetrně čistí a pečuje o citlivé intimní partie.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Kód: 2508254
Kód dod.: 189032
EAN: 8591235099263
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Kód: 2507149
Kód dod.: 180151
EAN: 8591235099126
 
2 025 Kč
135Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 2,5 l
Kód: 2508244
Kód dod.: 189020
EAN: 8591235099225
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chromová žluť 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chromová žluť 2,5 l
Kód: 2507220
Kód dod.: 189060
EAN: 8591235099348
 
949 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 2,5 l
Kód: 2508262
Kód dod.: 189038
EAN: 8591235099287
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 6700 světlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 světlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návěstní modř 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návěstní modř 0,6 l
Kód: 2508267
Kód dod.: 189044
EAN: 8591235098679
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Kód: 2507151
Kód dod.: 180180
EAN: 8591235099133
 
499 Kč
142.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.