cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-7%Sleva
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Motip
Motip 04019 sprej na disky černý mat, 500 ml
Kód: 2504592
Kód dod.: 106232
EAN: 8711347209705
 
209 Kč
225 Kč
418Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip, sprej na disky aut. Vysoce kvalitní, rychleschnoucí nitro kombi lak, odolný proti povětrnostním vlivům.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
Končící produkty
-3%Sleva
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, růuné barvy, 5 l
Kód: 1706906
Kód dod.: 596321
EAN: 8590786225084
100%
39.90 Kč
41 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Kbelík z pevného plastu s uchem o objemu 5 l, mix barev, dodáváme dle skladové dostupnosti.
-26%Sleva
Omnia víčka na zavařování OM 68C, malé, 20 ks
Omnia
Omnia víčka na zavařování OM 68C, malé, 20 ks
Kód: 1804351
Kód dod.: 960520
EAN: 8594043200036
100%
2.90 Kč
3.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Víčko na zavařování. Použití ke konzervování ovoce a zeleniny bez přídavku oleje a tuku při teplotách do 100 °C.
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Iberia®
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Kód: 31925
Kód dod.: 761215
EAN: 8411660218018
100%
104.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, při praní barevných oděvů se zbytky barvy vypírají a mohou se přenést do barev jiných praných oděvů. Barvy se mezi sebou míchají, ztrácí lesk a svůj původní vzhled.
AKCE
Varta Superlife, baterie AAA, zinko ulhíkové, 4 ks
Varta
Varta Superlife, baterie AAA, zinko ulhíkové, 4 ks
Kód: 2504415
Kód dod.: 961062
EAN: 4008496676187
 
19.90 Kč
4.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-chloridové tužkové baterie typu AA od známého výrobce Varta patří do řady Superlife. Ta je charakteristická nízkou spotřebou energie, a tím pádem disponuje dlouhou výdrží a nízkou spotřebou energie. Baterie je vhodná pro nástěnné hodiny, svítil
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, různé barvy, 10 l
Clanax®
Vědro kbelík plastové, bez výlevky, různé barvy, 10 l
Kód: 1707352
Kód dod.: 596327
EAN: 8590786225077
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vědro bez výlevky z kvalitního a odolného plastu. Barvu není možné zvolit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Schauma šampon Color shine pro ochranu barvy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color shine pro ochranu barvy, 400 ml
Kód: 46455
Kód dod.: 845280
EAN: 3838824086736
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s UV filtrem poskytuje vlasům dlouhotrvající ochranu barvy a intenzivní lesk. Uhlazuje a regeneruje strukturu vlasů pro zářivý lesk barvy.
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Henkel Pattex®
PATTEX lepidlo Repair Epoxy Tekutý Kov, 25ml
Kód: 2507557
Kód dod.: 501926
EAN: 4015000417495
 
212 Kč
8 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Tekutý Kov je dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým vzhledem, vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Je ideální k lepení kovů, oceli, hliníku a dalších materiálů, s výjimkou PE, PP a PTFE.
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Lavon
LAVON pasta na ruce Tekutá Hand Care, 5 kg
Kód: 2501608
Kód dod.: 791028
EAN: 8594187140205
100%
199.90 Kč
39.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601149
Kód dod.: 855310
EAN: 9000101771824
 
199.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss Scalp Balance SPF sprej na pokožku hlavy pomáhá chránit pokožku hlavy před slunečním zářením. Praktická forma spreje umožňuje snadnou aplikaci.
-8%Sleva
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Scalp Balance čisticí sérum na pokožku hlavy, 100 ml
Kód: 2601148
Kód dod.: 855309
EAN: 9000101771800
 
199.90 Kč
216.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gliss čisticí sérum Scalp Balance nabízí intenzivní péči o mastnou pokožku hlavy s panthenolem a 2% komplexem pro regulaci mazu. Sérum cíleně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá udržet vlasy svěží.
AKCE
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
219 Kč
438Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Herkules neonová lepicí tyčinka, různé barvy, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules neonová lepicí tyčinka, různé barvy, 15 g
Kód: 2404784
Kód dod.: 500531
EAN: 8594825007068
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevná lepící tyčinka v neonových barvách se třpytkami vhodná pro děti.
-6%Sleva
Atlantic koupelová masážní houba, mix barev, 1 ks
Atlantic®
Atlantic koupelová masážní houba, mix barev, 1 ks
Kód: 2506232
Kód dod.: 591359
EAN: 8594035000606
 
14.90 Kč
15.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná mycí koupelová houba šetrná k pokožce.
Auto-K Racing základová plnící barva, šedá, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing základová plnící barva, šedá, 500 ml
Kód: 2503599
Kód dod.: 106106
EAN: 4015962157095
 
195 Kč
390Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva plnič auto k racing tvoří ideální základ pro opravy lakovaných ploch, je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem, 150 ml
Kód: 2602358
Kód dod.: 800204
EAN: 4823015910814
 
64 Kč
64.90 Kč
426.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem je jemná mycí pěna pro každodenní intimní hygienu, která šetrně čistí a pečuje o citlivé intimní partie.
-1%Sleva
Essence What the fake! umělé řasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umělé řasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si perfektní pohled za pár okamžiků pomocí umělých řas Essence What The Fake! v odstínu 03
-6%Sleva
Essence tvářenka soft BAKED 30 Rose All Day, 4,5 g
Essence
Essence tvářenka soft BAKED 30 Rose All Day, 4,5 g
Kód: 2601936
Kód dod.: ES584595
EAN: 4059729584595
 
72 Kč
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svůj půvab pomocí tvářenky essence Soft BAKED 30 Rose All Day, jež propůjčí tváři svěží r
AKCE
-3%Sleva
Alpecin Hybrid kofeinový šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeinový šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
169.90 Kč
174.90 Kč
679.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpecin Hybrid kofeinový šampon je určen pro suchou a citlivou pokožku hlavy. Speciální hybridní technologie působí proti příznakům tvorby lupů a proti svědění.
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Essence
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Kód: 2502437
Kód dod.: ES543080
EAN: 4059729543080
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lepidlem na nehty What The Fake! Mini Nail Glue od essence snadno zvládnete jakoukoli úpravu nehtů
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S essence Ciao! Houbičkami na korektor z limitované edice docílíte perfektně sjednoceného tónu pleti
-1%Sleva
Essence What the fake! umělé řasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umělé řasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete získat dlouhé, plné a nepřehlédnutelné řasy, které ihned promění váš pohled? Umělé řasy Essen
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.