cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Kód: 2508208
Kód dod.: 180150
EAN: 8591235099119
 
1 039 Kč
148.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 0,6 l
Kód: 2508254
Kód dod.: 189032
EAN: 8591235099263
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 15 kg
Kód: 2507149
Kód dod.: 180151
EAN: 8591235099126
 
2 025 Kč
135Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 2,5 l
Kód: 2508244
Kód dod.: 189020
EAN: 8591235099225
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 6201 chromová žluť 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chromová žluť 2,5 l
Kód: 2507220
Kód dod.: 189060
EAN: 8591235099348
 
949 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 2,5 l
Kód: 2508262
Kód dod.: 189038
EAN: 8591235099287
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 500 ml
Kód: 2503683
Kód dod.: 501312
EAN: 8588001106324
 
185 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
1 269 Kč
253.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
365 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2430 čokoládová 2,5 l
Kód: 2508256
Kód dod.: 189034
EAN: 8591235099270
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 0,6 l
Kód: 2508260
Kód dod.: 189036
EAN: 8591235098587
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
1 255 Kč
502Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 0,75 kg
Kód: 2507145
Kód dod.: 180148
EAN: 8591235098556
 
139 Kč
185.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 1100 středně šedý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 středně šedý, 2,5 l
Kód: 2508241
Kód dod.: 189016
EAN: 8591235099201
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 bílý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 bílý, 0,6 l
Kód: 2507180
Kód dod.: 189010
EAN: 8591235098570
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Dettol
Dettol Limetka & Máta, antibakteriální sprej, dezinfekční čistič, 500 ml
Kód: 1803182
Kód dod.: 724141
EAN: 5997321781051
100%
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje 99,9% bakterií. Poskytuje 3x ochranu před - alergeny, bakteriemi, viry chřipky. Pro dennodenní čištění a bez šmouh s vůní limetky a máty. Neobsahuje bělidla ani barviva.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 0,6 l
Kód: 2507212
Kód dod.: 189052
EAN: 8591235098648
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návěstní modř 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návěstní modř 2,5 l
Kód: 2507206
Kód dod.: 189046
EAN: 8591235099317
 
775 Kč
310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 střední zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 střední zeleň 2,5 l
Kód: 2507210
Kód dod.: 189050
EAN: 8591235099331
 
775 Kč
310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 0,75 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 0,75 kg
Kód: 2508212
Kód dod.: 180179
EAN: 8591235098563
 
122 Kč
162.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 4400 světle modrý 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4400 světle modrý 0,6 l
Kód: 2507200
Kód dod.: 189040
EAN: 8591235099294
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 3,5 kg
Kód: 2508206
Kód dod.: 180149
EAN: 8591235099102
 
559 Kč
159.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 6201 chromová žluť 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6201 chromová žluť 0,6 l
Kód: 2508281
Kód dod.: 189058
EAN: 8591235098631
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 6003 slonová kost 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6003 slonová kost 0,6 l
Kód: 2507216
Kód dod.: 189056
EAN: 8591235098655
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.