cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-4%Sleva
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 07 Coral It A Day, 3,5 g
Kód: 2601843
Kód dod.: ES584991
EAN: 4059729584991
 
75 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvýrazněte rty elegantním leskem pomocí rtěnky essence Satin Glow Luminous Shine 07 Coral It A Day,
AKCE
Spokar kbelík plastový s výlevkou, objem 10 l, různé barvy, 1 kus
Spokar®
Spokar kbelík plastový s výlevkou, objem 10 l, různé barvy, 1 kus
Kód: 56575
Kód dod.: 596329
EAN: 8593534821071
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kbelík plastový s výlevkou, objem 10 l, různé barvy, 1 kus. Volba barvy není možná, dodáváme dle aktuální dostupné skladovosti.
-1%Sleva
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nalepovací řasy What The Fake! od značky essence dodávají intenzivní objem pro nepřehlédnutelný vzhl
Supermal Email S2013 0199 černý mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 černý mat, 2,5 l
Kód: 2507179
Kód dod.: 189006
EAN: 8591235099188
 
1 075 Kč
430Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8440 červenohnědá 0,6 l
Kód: 2508289
Kód dod.: 189066
EAN: 8591235098709
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 8191 červeň rumělková tmavá 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 8191 červeň rumělková tmavá 0,6 l
Kód: 2507224
Kód dod.: 189064
EAN: 8591235098686
100%
215 Kč
358.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1999 černý 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1999 černý 2,5 l
Kód: 2507191
Kód dod.: 189030
EAN: 8591235099256
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 7 kg
Kód: 2507153
Kód dod.: 180181
EAN: 8591235099140
 
939 Kč
134.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1550 antracitový, 0,6 l
Kód: 2507188
Kód dod.: 189022
EAN: 8591235099232
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 bílý mat, 0,6 l
Kód: 2508216
Kód dod.: 189000
EAN: 8591235099157
 
302 Kč
503.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 0199 černý mat, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 0199 černý mat, 0,6 l
Kód: 2507177
Kód dod.: 189004
EAN: 8591235099171
 
259 Kč
431.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčí mák, 5 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčí mák, 5 l
Kód: 92135
Kód dod.: 700321
EAN: 8714789709383
100%
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ajax Red Flowers má unikátní svěžesť, která se aktivuje vzduchem. Uvolňuje svoji květinovou vůni nepřetržitě po dobu více než 24 hodin. Čistí do hloubky a zanechává povrchy zářivě lesklé. Bez oplachování.
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 100 Sheer Genius, 4 ml
Kód: 2601726
Kód dod.: ES585127
EAN: 4059729585127
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě plnější, vyhlazené a nádherně lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 100 S
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Essence
Essence what the fake! lesk na rty PLUMPING 101 Main Squeeze, 4 ml
Kód: 2601727
Kód dod.: ES585134
EAN: 4059729585134
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitě hladké, plné a zářivě lesklé rty. Objevte lesk na rty essence what the fake! 101 Main Sque
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 20 l
Kód: 2503207
Kód dod.: 501321
EAN: 8588001106478
 
4 825 Kč
241.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
AbellA Žínka froté barevná různé barvy, 21 × 14 cm, 1 kus
AbellA®
AbellA Žínka froté barevná různé barvy, 21 × 14 cm, 1 kus
Kód: 37092
Kód dod.: 966553
EAN: 8590786101098
100%
24.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemná žínka froté Abella vhodná nejen pro citlivou pokožku.
-25%Sleva
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčíc mák, 1 l
Ajax
Ajax na podlahy a povrchy Floral Fiesta Red Flowers univerzální čistící prostředek, vlčíc mák, 1 l
Kód: 07257
Kód dod.: 700310
EAN: 5900273472984
100%
29.90 Kč
39.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zanechá vůni ve vaší domácnosti až po dobu několika hodin. Dokonalá čistota a zářivý lesk a příjemná svěží vůně vlčích máků vydrží dokonce i druhý den po úklidu.
AKCE
-8%Sleva
Supermal lazura S1023 022 palisandr 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 022 palisandr 2,5 l
Kód: 2502056
Kód dod.: 248109
EAN: 8591235098457
 
509 Kč
555 Kč
203.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
AKCE
-8%Sleva
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 800 g
Kód: 2500205
Kód dod.: 370508
EAN: 8591235019704
 
66.90 Kč
72.90 Kč
83.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
AKCE
-6%Sleva
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 099 eben 2,5 l
Kód: 2507242
Kód dod.: 248124
EAN: 8591235098501
 
519 Kč
555 Kč
207.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b Glued Brows & Edges Tinted barevný gel na obočí a "baby" vlásky 2 v 1 Hnědý 16ml
Kód: 2507175
Kód dod.: 981402
EAN: 9000101738360
 
184.90 Kč
1 232.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevný gel 2 v 1 určený pro úpravu obočí i jemných baby vlásků podél vlasové linie.
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 4,5 l
Lazurol
LAZUROL impregnační základ S1033 čirý, 4,5 l
Kód: 2504080
Kód dod.: 246174
EAN: 8591235040067
 
1 429 Kč
317.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením plísněmi, dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
103 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutralizační sůl na skvrny na zdi. Prostředek je určen k neutralizaci čerstvých vyschlých omítek proti výkvětům vodorozpustných solí a vápna z omítek a k sanaci barevných skvrn po kouři, nikotinu a zateklé vodě.
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
599 Kč
59.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.