cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
181 Kč
30.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
1 289 Kč
257.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 13 černá, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-10%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 5 kg
Kód: 2502781
Kód dod.: 355194
EAN: 8590892112971
 
1 445 Kč
1 609 Kč
289Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 05 žlutá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-47%Sleva
CERESIT CT 17 penetrace, 10L
Henkel Ceresit
CERESIT CT 17 penetrace, 10L
Kód: 2507998
Kód dod.: 519538
EAN: 9000100986403
 
543 Kč
1 029 Kč
54.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
CERESIT CT 17 je univerzální penetrace, která zpevňuje savé podklady a zlepšuje přilnavost před lepením, malováním nebo stěrkováním.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0610 slonová kost, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0610 slonová kost, 700 g
Kód: 2503249
Kód dod.: 356502
EAN: 8591235011074
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
235 Kč
335.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0840 červenohnědá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0840 červenohnědá, 700 g
Kód: 2503248
Kód dod.: 356496
EAN: 8591235010466
 
209 Kč
298.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, černý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, černý, 290 ml
Kód: 2505144
Kód dod.: 502978
EAN: 8411519772210
 
245 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
189 Kč
485.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilní montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec. Vyznačuje se vysokou konečnou pevností a elasticitou spoje.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
105 Kč
739.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilní montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec. Vyznačuje se vysokou konečnou pevností a elasticitou spoje.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 280 Frappé, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 280 Frappé, 5 + 1 kg
Kód: 2505046
Kód dod.: 401307
EAN: 8591235083002
 
429 Kč
462 Kč
71.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.