cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Tidy Home úklidové latexové rukavice M (vel. 8)
Tidy Home
Tidy Home úklidové latexové rukavice M (vel. 8)
Kód: 2601387
Kód dod.: 588338
EAN: 0710497223379
 
15 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tidy Home latexové rukavice velikosti M (vel. 8) jsou vhodné pro běžný úklid a ochranu rukou.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice M - 8, 1 pár
Kód: 2601391
Kód dod.: 588344
EAN: 0710497223492
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti M (8) jsou vhodné pro běžné práce na zahradě, jako je sázení, plení nebo přesazování.
Tidy Home Rohož guma a kokos půlkruh 45 × 75 cm
Tidy Home
Tidy Home Rohož guma a kokos půlkruh 45 × 75 cm
Kód: 2601683
Kód dod.: 588283
EAN: 0725765498342
 
149.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vstupní rohož před dveře rodinných domů, bytů, chat nebo kanceláří, kde pomáhá udržet interiér čistý a upravený.
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis tělové mléko 500 ml
Kód: 2504668
Kód dod.: 810110
EAN: 8595061605322
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké a rychle vstřebatelné tělové mléko s konopným olejem a výživnými látkami poskytuje intenzivní hydrataci, zjemnění a pocit komfortu každé pokožce.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
BIO BIONE CANNABIS Zvláčňující čistící odličovací pleťové tonikum 255 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE CANNABIS Zvláčňující čistící odličovací pleťové tonikum 255 ml
Kód: 2504719
Kód dod.: 825221
EAN: 8595061605377
 
79.90 Kč
313.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující čisticí a odličovací tonikum s konopným olejem šetrně dočistí pleť, odstraní zbytky make-upu a zanechá ji krásně svěží a hebkou bez pnutí.
Ria Mini, tampony, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Mini, tampony, 16 ks
Kód: 73656
Kód dod.: 920001
EAN: 4251632100002
100%
54.90 Kč
3.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tampóny Ria Mini poskytují spolehlivou ochranu a nejvyšší komfort při nošení pro slabou menstruaci. Gynekologicky testováno.
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
Air Wick ranní rosa gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Air Wick®
Air Wick ranní rosa gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Kód: 90394
Kód dod.: 728046
EAN: 5997321757339
87%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonný gel Air Wick s vůní ranní rosy. Svěží vůně ranní rosy pomáhá eliminovat pachy. Potlačuje pachy. Osvěžuje vzduch.
Big Soft Classic 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 51 útržků, 2 role
Big Soft®
Big Soft Classic 2vrstvé kuchyňské papírové utěrky, 2× 51 útržků, 2 role
Kód: 21735
Kód dod.: 908001
EAN: 8588000017669
94%
24.90 Kč
12.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
2 vrstvé kuchyňské utěrky ze 100 % celulózy. Jsou spolehlivé, účinné, savé, měkké a pevné. Balení obsahuje 2 ruličky, a každá obsahuje 51 útržků.
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Life radostné léto náplň, 19 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Electric Life radostné léto náplň, 19 ml
Kód: 82241
Kód dod.: 731770
EAN: 5999109542304
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste si domů radostné léto s touto hravou a příjemnou vůní, která kombinuje čerstvé bílé květy, sladký meloun a jemné tóny vanilky.
Air Wick FreshMatic Levandule náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Levandule náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 86156
Kód dod.: 731754
EAN: 3059943009080
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barevné fúze přírodní levandule a bergamotu končící nádechem červené pelargónie. Posilte vůni příběhu Vašeho domova s automatickým sprejem od Air Wick Freshmatic.
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Grapefruit & Pomerančový květ osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500294
Kód dod.: 731861
EAN: 5999109543899
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní grapefruitu a pomerančových květů.
Air Wick FreshMatic Svěží prádlo náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svěží prádlo náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 85512
Kód dod.: 731752
EAN: 4002448054634
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachycuje svěžest prádla třepotajícího se ve větru, s jemnou vůní okolních bílých šeříků. Až 60 dní vůně. Až 2500 dávek vůně v každé náplni. Neutralizuje zápach a provoní Váš domov.
Air Wick Freshmatic náhradní náplň pro automatický osvěžovač Jasmínové květy & Frézie, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic náhradní náplň pro automatický osvěžovač Jasmínové květy & Frézie, 250 ml
Kód: 2601233
Kód dod.: 731749
EAN: 5999109546807
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Freshmatic náhradní náplň je určena pro automatický osvěžovač vzduchu. Pomáhá provonět interiér jemnou květinovou vůní jasmínu a frézie.
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt - Ocean a mořská sůl, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502377
Kód dod.: 731902
EAN: 5999109545978
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vneste do svého domova svěží závan moře s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Ocean Waves & Sea Salt.
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502376
Kód dod.: 731909
EAN: 5999109545923
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Lavender Meadow & Bluebells – náhradní náplň 19 ml přináší do vašeho domova uklidňující a osvěžující vůni levandulové louky spojenou s jemnými tóny modrých kvítků.
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom - Pivoňka a jasmínový květ elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502378
Kód dod.: 731898
EAN: 5999109545879
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils White Peony & Jasmine Blossom – Pivoňka a jasmínový květ je náhradní náplň do elektrických osvěžovačů vzduchu, která přináší do vašeho domova jemnou a romantickou vůni.
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
Alpa Luna Lopuch bylinný šampon, 430 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Lopuch bylinný šampon, 430 ml
Kód: 12237
Kód dod.: 845408
EAN: 8594001775750
99%
54.90 Kč
127.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon s extraktem lopuchového kořene, který má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a podporuje jejich růst.
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
ALPA® Luna
Alpa Luna Konopná vlasová voda, 120 ml
Kód: 1800133
Kód dod.: 856020
EAN: 8595605201492
100%
36.90 Kč
307.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopná vlasová voda je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů.
Druchema Bio Golem, aktivátor septiků, bakterie do žump a septiků, 1 kg
Druchema BIO Golem
Druchema Bio Golem, aktivátor septiků, bakterie do žump a septiků, 1 kg
Kód: 02041
Kód dod.: 715052
EAN: 8594825003633
95%
326 Kč
326Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV.
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Kód: 80083
Kód dod.: 822831
EAN: 8594045541359
100%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je vhodný ke každodennímu ošetření suché pokožky celého těla nebo namáhané pokožky rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.