cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
HG odstraňovač zelených povlaků a mechů koncentrát, 1 l
HG
HG odstraňovač zelených povlaků a mechů koncentrát, 1 l
Kód: 2504100
Kód dod.: H06150
EAN: 8711577015237
 
199 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný přípravek odstraní zelené povlaky a mechy už za 36 hodin, aniž by uškodil trávě nebo ostatním rostlinám. Kachličky, dlažbu a zdi ochrání před vytvořením zelených povlaků po celé měsíce.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pro tmavší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné vlasy jako právě umyté během jedné minuty? Vyzkoušejte kouzlo, které osvěží a dodá objem po celý den: NIVEA Suchý šampon pro tmavší tón vlasů.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Kód: 2505833
Kód dod.: 981445
EAN: 9000101236453
 
89.90 Kč
899Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Fresh It Up Extra je suchý šampon v praktickém balení 100 ml, který okamžitě osvěží vlasy a dodá jim svěží vzhled bez nutnosti mytí.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
romatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru.
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrání vaši pokožku před potem až na 48 hodin, a navíc ji provoní příjemnou svěží vůní máty.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
80%
209 Kč
232.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopná vazelína na rty a suchou pokožku, 100 ml
Kód: 2504760
Kód dod.: 821413
EAN: 8594009478455
 
69.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vazelína je určená k důkladnému promastění pokožky, obzvláště na ztvrdlá, rozpraskaná či suchá místa. Vazelína zabraňuje nežádoucí prostupu vlhkosti a chladu na podrážděnou či poškozenou pokožku.
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 08 Black Brown, 0,05 g
Kód: 2601725
Kód dod.: ES583345
EAN: 4059729583345
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 08 Black Brown od značky essence snadno docílíte přirozeně plného a
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 05 Warm Brown, 0,05 g
Kód: 2601722
Kód dod.: ES583314
EAN: 4059729583314
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou na obočí Micro Precise 05 Warm Brown od značky essence hravě dosáhnete precizně vykreslenéh
Essence tužka na obočí Micro Precise 04 Neutral Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 04 Neutral Brown, 0,05 g
Kód: 2601721
Kód dod.: ES583307
EAN: 4059729583307
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na obočí Micro Precise 04 Neutrální hnědá – dokonale přirozený vzhled každý den Dosáhněte skv
Essence tužka na obočí Micro Precise 06 Dark Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 06 Dark Brown, 0,05 g
Kód: 2601723
Kód dod.: ES583321
EAN: 4059729583321
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro definování a zvýraznění obočí v přirozeném tmavě hnědém tónu je skvělou volbou tužka na obočí Mi
AKCE
-1%Sleva
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
143 Kč
144.90 Kč
7.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka v hliníkovém kalíšku. Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří. Průměr 5,9 cm!
AKCE
-3%Sleva
Bony L-320 hřbitovní svíčka skleněná lampa
Bony
Bony L-320 hřbitovní svíčka skleněná lampa
Kód: 2502153
Kód dod.: 962236
EAN: 8595177803414
 
58 Kč
59.90 Kč
725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční hřbitovní svíčka od českého výrobce BONY v podání skleněné lampy.
Glade svíčka vonná Decor Cosy Apple & Cinnamon, 70 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Decor Cosy Apple & Cinnamon, 70 g
Kód: 1709043
Kód dod.: 734034
EAN: 5000204385991
 
89.90 Kč
1 284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní červeného jablka a skořice. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2506448
Kód dod.: 359101
EAN: 8592474100734
 
832 Kč
332.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Bony
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
19.90 Kč
165.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 40 hodin.
Essence tužka na obočí Micro Precise 07 Auburn, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 07 Auburn, 0,05 g
Kód: 2601724
Kód dod.: ES583338
EAN: 4059729583338
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bispol vonná svíčka ve skle Vanilka 100 g
Bispol®
Bispol vonná svíčka ve skle Vanilka 100 g
Kód: 2504713
Kód dod.: 962511
EAN: 5906927371672
 
64.90 Kč
499.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka ve skle s prodlouženou dobou hoření a velice příjemnou vůní, která provoní celý byt či dům. Tato vůně se uvolňuje po celou dobu hoření svíčky a navodí příjemnou atmosféru, pocit klidu a pohody.
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pro hnědé vlasy 200 ml
Batiste
Batiste Brunette suchý šampon na vlasy pro hnědé vlasy 200 ml
Kód: 64079
Kód dod.: BA527474
EAN: 5010724527474
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Dry Shampoo Plus Beautiful Brunette je suchý šampon speciálně navržený pro hnědé odstíny vlasů.
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač much a octomilek, 1 kus
Papírny Moudrý Fly Stick
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač much a octomilek, 1 kus
Kód: 96481
Kód dod.: 675176
EAN: 8594021251241
60%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Kód: 2504466
Kód dod.: 627058
EAN: 8595002323957
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček, měkký, 2 ks
Colgate®
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček, měkký, 2 ks
Kód: 2200164
Kód dod.: 61006156
EAN: 8718951369153
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček má jemná vlákna s obsahem aktivního uhlí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.