cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
HG odstraňovač zelených povlaků a mechů koncentrát, 1 l
HG
HG odstraňovač zelených povlaků a mechů koncentrát, 1 l
Kód: 2504100
Kód dod.: H06150
EAN: 8711577015237
 
199 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný přípravek odstraní zelené povlaky a mechy už za 36 hodin, aniž by uškodil trávě nebo ostatním rostlinám. Kachličky, dlažbu a zdi ochrání před vytvořením zelených povlaků po celé měsíce.
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente vonná svíčka Fior di Loto, 200 g
Kód: 2210322
Kód dod.: 795397
EAN: 8008970043715
 
219.90 Kč
1 099.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
romatická vonná svíčka Tesori d´Oriente Fior di Loto vyrobena z vysoce kvalitních vosků a éterických olejů, provoní váš domov a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2506448
Kód dod.: 359101
EAN: 8592474100734
 
832 Kč
332.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
AKCE
-3%Sleva
Bony L-320 hřbitovní svíčka skleněná lampa
Bony
Bony L-320 hřbitovní svíčka skleněná lampa
Kód: 2502153
Kód dod.: 962236
EAN: 8595177803414
 
58 Kč
59.90 Kč
725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční hřbitovní svíčka od českého výrobce BONY v podání skleněné lampy.
AKCE
-14%Sleva
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač much a octomilek, 1 kus
Papírny Moudrý Fly Stick
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač much a octomilek, 1 kus
Kód: 96481
Kód dod.: 675176
EAN: 8594021251241
60%
29.90 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu.
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček, měkký, 2 ks
Colgate®
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček, měkký, 2 ks
Kód: 2200164
Kód dod.: 61006156
EAN: 8718951369153
 
59.90 Kč
29.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate High Density Charcoal zubní kartáček má jemná vlákna s obsahem aktivního uhlí.
-4%Sleva
Detecha Detastop koncentrát proti plísním, mechům a lišejníkům, 1 l
Detecha®
Detecha Detastop koncentrát proti plísním, mechům a lišejníkům, 1 l
Kód: 2504595
Kód dod.: 627065
EAN: 8595002324015
 
605 Kč
629 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stejné jako u přípravku Detastop. Výhodné balení určené pro větší plochy. 1 litr koncentrátu = 20 litrů roztoku. Detastop koncentrát lze také naředit dle individuální potřeby.
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Kód: 2505141
Kód dod.: 502984
EAN: 8411519772166
 
245 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plísním, mechům a lišejníkům, rozprašovač 500 ml
Kód: 2504466
Kód dod.: 627058
EAN: 8595002323957
 
139 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Detastop je protiplísňový, antibakteriální a algicidní přípravek určený k hubení plísní a řas na kontaminovaných plochách. Lze jej použít jako sanační i preventivní ochranu na omítky, zdivo, beton, kámen, azbestocement, ale i na dřevo
Essence tužka na obočí Micro Precise 07 Auburn, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 07 Auburn, 0,05 g
Kód: 2601724
Kód dod.: ES583338
EAN: 4059729583338
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
Glade svíčka vonná Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Warm Apple Pie, 204 g
Kód: 2406819
Kód dod.: 773142
EAN: 5000204415148
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte krásnou vánoční vůni červeného jablka a skořice, která přinese relaxační a klidnou atmosféru do každého domova. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade svíčka vonná Maxi Vanilla Cream Cookies, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Vanilla Cream Cookies, 204 g
Kód: 2406821
Kód dod.: 773145
EAN: 5000204363500
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade svíčka s vůní vanilky a máslových sušenek. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
AKCE
-20%Sleva
Bony hřbitovní svíčka s přídavkem oleje, 80 hodin, 220 g
Bony
Bony hřbitovní svíčka s přídavkem oleje, 80 hodin, 220 g
Kód: 2502152
Kód dod.: 962226
EAN: 8595177808051
 
23.90 Kč
29.90 Kč
113.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 80 hodin. Průměr 5,6 cm, výška 13 cm, váha 220 g.
RYOR Arnika čistící pleťové mléko pro suchou a citlivou pleť, 200 ml
Ryor
RYOR Arnika čistící pleťové mléko pro suchou a citlivou pleť, 200 ml
Kód: 35958
Kód dod.: 810500
EAN: 8594007977080
100%
134.90 Kč
674.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňuje make-up a zbavuje pleť nečistot, lze použít i pro citlivou pleť.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro suché vlasy Morbidi E Luminosi, 200 ml
Kód: 2501561
Kód dod.: 794652
EAN: 8720182543868
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro suché vlasy!
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Privos
Privos vinné kvasinky univerzální, pro bílé odrůdy, 10 g
Kód: 2502084
Kód dod.: 934950
EAN: 8594033110185
 
29.90 Kč
2 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální kvasinky určeny pro všechny bílé odrůdy révy vinné. Dávka 10 g kvasinek na 100 litrů moštu vyprodukuje optimální množství životaschopných kvasinek.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Repair šampon pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair šampon pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Kód: 2505410
Kód dod.: 845534
EAN: 9000101276879
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss šampon Repair s Japonskem inspirovaným složením - s řasou wakame pro suché a poškozené vlasy.
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300877
Kód dod.: 840124
EAN: 9005800352237
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať už jste aktivní sportovec nebo jste během dne vystavováni stresovým situacím v práci, s tuhým antiperspirantem pro muže Fresh Kick budete mít situaci pod kontrolou.
AKCE
-14%Sleva
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Repair balzám pro suché a poškozené vlasy, 440 ml
Kód: 2506317
Kód dod.: 855481
EAN: 9000101278057
 
121 Kč
139.90 Kč
275Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss balzám Repair s Japonskem inspirovaným složením - s řasou wakame pro suché a poškozené vlasy.
Glade Vanilla Cream Cookies vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Vanilla Cream Cookies vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507971
Kód dod.: 773128
EAN: 5000204415506
 
224.90 Kč
112.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Vanilla Cream Cookies je vonná svíčka, která přináší do vašeho domova hřejivou a útulnou atmosféru díky sladké vůni vanilkových sušenek s krémovým nádechem.
Essence tužka na obočí Micro Precise 03 Light Brown, 0,05 g
Essence
Essence tužka na obočí Micro Precise 03 Light Brown, 0,05 g
Kód: 2601720
Kód dod.: ES583291
EAN: 4059729583291
 
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tužka na obočí Micro Precise 03  – Světlá hnědá dokonale přirozený vzhled každý den Dosáhněte skvěl
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.