cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Kód: 2505680
Kód dod.: 180398
EAN: 8591235094374
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
BIOM Travní směs hřištní, 1 kg
Biom
BIOM Travní směs hřištní, 1 kg
Kód: 2501108
Kód dod.: 655370
EAN: 8595078500801
 
179 Kč
179Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato směs je pečlivě namíchaná z nejkvalitnějších odrůd trávy, aby dokázala odolat velmi vysoké až extrémní zátěži.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
AKCE
-10%Sleva
Eternal na střechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
Kód: 2505904
Kód dod.: 340296
EAN: 8590892122239
 
1 797 Kč
1 999 Kč
179.7Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná barva pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
Spraytool značkovací sprej žlutý, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej žlutý, 500 ml
Kód: 2506710
Kód dod.: 106374
EAN: 4044965331744
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Spraytool značkovací sprej růžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej růžový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Motip 04004 sprej, univerzální autobarva, autobílá, 500 ml
Motip
Motip 04004 sprej, univerzální autobarva, autobílá, 500 ml
Kód: 34889
Kód dod.: 105432
EAN: 8711347040049
 
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, rychle schnoucí nitro kombi lak. Dobrý průtok, hladký povrch. Odolný vůči povětrnostním vlivům, odolný vůči světlu (nežloutne).
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
AKCE
-10%Sleva
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
782 Kč
869 Kč
52.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
Supermal Standard 25 kg
Supermal
Supermal Standard 25 kg
Kód: 2507280
Kód dod.: 400072
EAN: 8591235099089
 
655 Kč
26.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Plus bílý pro vnitřní nátěry, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vnitřní nátěry, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
265 Kč
35.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 40 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
1 265 Kč
31.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
755 Kč
30.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Classic extra 7,5 kg
Supermal
Supermal Classic extra 7,5 kg
Kód: 2507285
Kód dod.: 400092
EAN: 8591235099072
 
315 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chystáte se vymalovat doslova celý dům a nebo chcete jen univerzální, vysoce bělostnou malířskou barvu? Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
AKCE
-5%Sleva
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Rustbreaker
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Kód: 2508328
Kód dod.: 303234
EAN: 8595568204127
 
266 Kč
279 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dutinový ochranný nástřik na voskové bázi proniká i do nepřístupných částí karoserie, kde vytváří trvale pružnou vrstvu chránící dutiny vozidel před korozí, vlhkostí, solí i hlukem.
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Kód: 2505642
Kód dod.: 106380
EAN: 4044965331775
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
AKCE
-6%Sleva
Rustbreaker Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik 500 ml
Rustbreaker
Rustbreaker Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik 500 ml
Kód: 2508318
Kód dod.: 303220
EAN: 8595568201119
 
166 Kč
177 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik spolehlivě chrání podvozky automobilů před korozí, odpuzuje vodu a zároveň tlumí vibrace i hlučnost během jízdy.
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Kód: 2502309
Kód dod.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
96.90 Kč
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně vykreslené a dlouhodobě upravené obočí vám zajistí gel Essence Lift & Freeze Brow Glue
-7%Sleva
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
77.90 Kč
83.90 Kč
97.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Jub Jupol Denikol prostředek na izolaci skvrn, 5 l
Jub
Jub Jupol Denikol prostředek na izolaci skvrn, 5 l
Kód: 2502803
Kód dod.: 404955
EAN: 3831000242827
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek pro izolaci skvrn způsobených látkami, které jsou rozpustné ve vodě, jako např. nikotin, saze, skvrny po zatékání, zbytky mastnoty apod.
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 3 kg
Kód: 2502856
Kód dod.: 475602
EAN: 8591235024807
 
219 Kč
73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutralizační sůl na skvrny na zdi. Prostředek je určen k neutralizaci čerstvých vyschlých omítek proti výkvětům vodorozpustných solí a vápna z omítek a k sanaci barevných skvrn po kouři, nikotinu a zateklé vodě.
Het Latex univerzální, bílý, 5+1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 5+1 kg
Kód: 2503332
Kód dod.: 370568
EAN: 8594002532321
 
439 Kč
73.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.