cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALTECH ředidlo C6000, 30 l
BALtech
BALTECH ředidlo C6000, 30 l
Kód: 2504061
Kód dod.: 450170
EAN: 8595073026634
 
2 889 Kč
96.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo k ředění nitrocelulózových a syntetických nátěrových hmot. Používá se též k umývání pracovních pomůcek a nářadí, k odstraňování pryskyřic z povrchu dřeva.
Spraytool značkovací sprej žlutý, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej žlutý, 500 ml
Kód: 2506710
Kód dod.: 106374
EAN: 4044965331744
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Spraytool značkovací sprej růžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej růžový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Motip 04004 sprej, univerzální autobarva, autobílá, 500 ml
Motip
Motip 04004 sprej, univerzální autobarva, autobílá, 500 ml
Kód: 34889
 
EAN: 8711347040049
 
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, rychle schnoucí nitro kombi lak. Dobrý průtok, hladký povrch. Odolný vůči povětrnostním vlivům, odolný vůči světlu (nežloutne).
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
AKCE
-6%Sleva
Rustbreaker Přelakovatelný ochranný nástřik 1 L
Rustbreaker
Rustbreaker Přelakovatelný ochranný nástřik 1 L
Kód: 2508324
Kód dod.: 303228
EAN: 8595568203137
 
214 Kč
227 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přelakovatelný ochranný nástřik na bázi pryskyřic a kaučuku vytváří odolnou pružnou vrstvu, která chrání karoserii proti korozi, odletujícím kamínkům i hluku a zároveň umožňuje finální lakování pro dokonalý vzhled.
Polykar 1K plnič jednosložkový akrylátový ve spreji, šedý, 500 ml
Polykar
Polykar 1K plnič jednosložkový akrylátový ve spreji, šedý, 500 ml
Kód: 2503343
Kód dod.: 303307
EAN: 8594007012828
 
289 Kč
578Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dobré plnící vlastnosti a vynikající přilnavost, vytvrzuje na vzduchu, odolný vůči povětrnostním a chemickým účinkům, dobře se brousí, jednoduchý na použití.
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Kód: 2505639
Kód dod.: 106372
EAN: 4044965331737
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Supermal vápenný nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
305 Kč
20.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
AKCE
-6%Sleva
Rustbreaker Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik 500 ml
Rustbreaker
Rustbreaker Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik 500 ml
Kód: 2508318
Kód dod.: 303220
EAN: 8595568201119
 
166 Kč
177 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik spolehlivě chrání podvozky automobilů před korozí, odpuzuje vodu a zároveň tlumí vibrace i hlučnost během jízdy.
AKCE
-10%Sleva
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 15 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 15 kg
Kód: 2503272
Kód dod.: 370179
EAN: 8591235019964
 
782 Kč
869 Kč
52.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
Supermal Standard 25 kg
Supermal
Supermal Standard 25 kg
Kód: 2507280
Kód dod.: 400072
EAN: 8591235099089
 
655 Kč
26.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Plus bílý pro vnitřní nátěry, 7,5 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vnitřní nátěry, 7,5 kg
Kód: 2508350
Kód dod.: 400080
EAN: 8591235099010
 
265 Kč
35.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 40 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 40 kg
Kód: 2507284
Kód dod.: 400086
EAN: 8591235098365
 
1 265 Kč
31.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
755 Kč
30.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Supermal Classic extra 7,5 kg
Supermal
Supermal Classic extra 7,5 kg
Kód: 2507285
Kód dod.: 400092
EAN: 8591235099072
 
315 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chystáte se vymalovat doslova celý dům a nebo chcete jen univerzální, vysoce bělostnou malířskou barvu? Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Kód: 2602962
Kód dod.: 870723
EAN: 9000101776799
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-4%Sleva
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
399 Kč
415 Kč
26.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
835 Kč
64.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.