cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 800 g
Kód: 2503899
Kód dod.: 180341
EAN: 8595073026450
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2503917
Kód dod.: 180345
EAN: 8595073026474
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 0,8 kg
Kód: 2505680
Kód dod.: 180398
EAN: 8591235094374
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
BALTECH ředidlo C6000, 30 l
BALtech
BALTECH ředidlo C6000, 30 l
Kód: 2504061
Kód dod.: 450170
EAN: 8595073026634
 
2 889 Kč
96.3Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo k ředění nitrocelulózových a syntetických nátěrových hmot. Používá se též k umývání pracovních pomůcek a nářadí, k odstraňování pryskyřic z povrchu dřeva.
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Chante Clair
Chante Clair tuhé prací mýdlo Savon Marseille 300 g
Kód: 2509045
Kód dod.: 775424
EAN: 8005150001015
100%
49.90 Kč
166.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé prací mýdlo účinně odstraňuje skvrny, chrání vlákna prádla a zanechává textilie svěže provoněné tradiční vůní marseillského mýdla.
AKCE
-6%Sleva
Rustbreaker Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik 500 ml
Rustbreaker
Rustbreaker Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik 500 ml
Kód: 2508318
Kód dod.: 303220
EAN: 8595568201119
 
166 Kč
177 Kč
332Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepřelakovatelný asfaltový ochranný nástřik spolehlivě chrání podvozky automobilů před korozí, odpuzuje vodu a zároveň tlumí vibrace i hlučnost během jízdy.
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Mango, 2x 36 ml
Kód: 2500243
Kód dod.: 719977
EAN: 5000204377262
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Duck™
Duck WC čistič Fresh Discs Blue, 1 ks
Kód: 2403584
Kód dod.: 719984
EAN: 5000204331363
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Motip 04006 sprej, univerzální autobarva, černá mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzální autobarva, černá mat, 500 ml
Kód: 18144
 
EAN: 8711347040063
100%
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, rychle schnoucí nitro kombi lak. Dobrý průtok, hladký povrch. Odolný vůči povětrnostním vlivům, odolný vůči světlu (nežloutne).
Het Latex univerzální, bílý, 5+1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 5+1 kg
Kód: 2503332
Kód dod.: 370568
EAN: 8594002532321
 
439 Kč
73.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 3 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 3 kg
Kód: 2502856
Kód dod.: 475602
EAN: 8591235024807
 
219 Kč
73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutralizační sůl na skvrny na zdi. Prostředek je určen k neutralizaci čerstvých vyschlých omítek proti výkvětům vodorozpustných solí a vápna z omítek a k sanaci barevných skvrn po kouři, nikotinu a zateklé vodě.
Supermal Classic extra, 15 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 15 kg
Kód: 2507286
Kód dod.: 400094
EAN: 8591235098372
 
595 Kč
39.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME PLATINOVÁ 30 ML 6737
Kód: 2602960
Kód dod.: 870721
EAN: 9000101776737
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Essence
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Kód: 2401312
 
EAN: 4059729446497
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky na řasy značky Essence představují nepostradatelnou pomůcku pro perfektní nalíčení očí. Ná
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
1 075 Kč
26.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
AKCE
-5%Sleva
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Rustbreaker
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Kód: 2508328
Kód dod.: 303234
EAN: 8595568204127
 
266 Kč
279 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dutinový ochranný nástřik na voskové bázi proniká i do nepřístupných částí karoserie, kde vytváří trvale pružnou vrstvu chránící dutiny vozidel před korozí, vlhkostí, solí i hlukem.
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Kód: 2505642
Kód dod.: 106380
EAN: 4044965331775
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Fronton®
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Kód: 2503348
Kód dod.: 433045
EAN: 8591235029291
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-2%Sleva
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
899 Kč
919 Kč
35.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chystáte se vymalovat doslova celý dům a nebo chcete jen univerzální, vysoce bělostnou malířskou barvu? Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Spraytool značkovací sprej žlutý, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej žlutý, 500 ml
Kód: 2506710
Kód dod.: 106374
EAN: 4044965331744
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Spraytool značkovací sprej růžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej růžový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.