cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-5%Sleva
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Rustbreaker
Rustbreaker Dutinový ochranný nástřik 1L
Kód: 2508328
Kód dod.: 303234
EAN: 8595568204127
 
266 Kč
279 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dutinový ochranný nástřik na voskové bázi proniká i do nepřístupných částí karoserie, kde vytváří trvale pružnou vrstvu chránící dutiny vozidel před korozí, vlhkostí, solí i hlukem.
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej oranžový, 500 ml
Kód: 2505642
Kód dod.: 106380
EAN: 4044965331775
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs mango, 36 ml
Kód: 2507038
Kód dod.: 721024
EAN: 5000204369731
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
AKCE
-6%Sleva
Rustbreaker Přelakovatelný ochranný nástřik 1 L
Rustbreaker
Rustbreaker Přelakovatelný ochranný nástřik 1 L
Kód: 2508324
Kód dod.: 303228
EAN: 8595568203137
 
214 Kč
227 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přelakovatelný ochranný nástřik na bázi pryskyřic a kaučuku vytváří odolnou pružnou vrstvu, která chrání karoserii proti korozi, odletujícím kamínkům i hluku a zároveň umožňuje finální lakování pro dokonalý vzhled.
Polykar 1K plnič jednosložkový akrylátový ve spreji, šedý, 500 ml
Polykar
Polykar 1K plnič jednosložkový akrylátový ve spreji, šedý, 500 ml
Kód: 2503343
Kód dod.: 303307
EAN: 8594007012828
 
289 Kč
578Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dobré plnící vlastnosti a vynikající přilnavost, vytvrzuje na vzduchu, odolný vůči povětrnostním a chemickým účinkům, dobře se brousí, jednoduchý na použití.
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej červený, 500 ml
Kód: 2505639
Kód dod.: 106372
EAN: 4044965331737
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 36 ml
Kód: 2508107
Kód dod.: 721025
EAN: 5000204369700
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Supermal vápenný nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
305 Kč
20.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
HET vápenný nátěr, bílý, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, bílý, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
375 Kč
25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický vápenný nátěr doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. Podkladový materiál omítky, zdivo, betonové panely, beton.
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka zrnitá 2 mm, 25 kg
Kód: 2503531
Kód dod.: 416144
EAN: 8591235033601
 
2 140.60 Kč
85.62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k finálním vnějším a vnitřním dekorativním povrchovým úpravám objektů. Zrnitost 2 mm.
AKCE
-7%Sleva
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
77.90 Kč
83.90 Kč
97.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-4%Sleva
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
399 Kč
415 Kč
26.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
Jub Jupol Denikol prostředek na izolaci skvrn, 5 l
Jub
Jub Jupol Denikol prostředek na izolaci skvrn, 5 l
Kód: 2502803
Kód dod.: 404955
EAN: 3831000242827
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek pro izolaci skvrn způsobených látkami, které jsou rozpustné ve vodě, jako např. nikotin, saze, skvrny po zatékání, zbytky mastnoty apod.
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
835 Kč
64.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
Kód dod.: 303348
EAN: 8711347000074
 
212 Kč
424Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tixotropní vlastnosti znamenají, že sprej lze aplikovat v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stékání. Pro použití na karoserie, v dílnách,na autobusových konstrukcích, v domácnosti.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
725 Kč
72.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Kerastuk K vnitřní štuková omítka, 8 kg
Kerastuk
Kerastuk K vnitřní štuková omítka, 8 kg
Kód: 2502796
Kód dod.: 400454
EAN: 8594024750420
 
195 Kč
24.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kerastuk V je určen pro tenkovrstvé vnitřní omítky na stěny z betonových panelů a pro štukové omítky na základní (jádrovou) omítku zdiva a stropů.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
223 Kč
405.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PONAL Express je rychlé disperzní lepidlo pro lepení za horka i za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
299 Kč
398.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzní lepidlo určené k lepení dřeva a příbuzných materiálů vystavených vyšší vlhkosti či krátkodobému působení vody.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.