cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
175 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek 3v1 zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.
Radivit urychlovač kompostu, 1 kg
Neudorff®
Radivit urychlovač kompostu, 1 kg
Kód: 2601301
Kód dod.: 655580
EAN: 4005240172421
 
142.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Radivit urychlovač kompostu pomáhá podpořit proces kompostování zahradního odpadu. Usnadňuje přeměnu organického materiálu na kompost.
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla.
AKCE
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Papírny Moudrý
Past na myši kovová pozink, 1 ks
Kód: 2506798
Kód dod.: 678221
EAN: 8594021251388
 
16 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robustní past na myši vyrobena z pozinkovaného kovu, určená pro snadné a účinné chytání malých hlodavců.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 400 g
Kód: 2504820
Kód dod.: 511320
EAN: 8595614505468
 
71.90 Kč
179.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Essence
Essence Hello, Good stuff! Glow Serum Primer pleťové sérum 30 ml
Kód: 2202272
Kód dod.: ES360717
EAN: 4059729360717
 
126 Kč
4 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení HELLO, GOOD STUFF! SÉRUM GLOW obsahuje melounovou vodu i niacinamid a je složeno z 93% z pří
Diffusil Repelent Family spray repelentní sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentní sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
119.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diffusil Family je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 2 let. Repelent účinkuje i na oblečení, můžete jej aplikovat na tričko, kalhoty i na ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon.
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0, 35 ml
Kód: 2504830
Kód dod.: 870416
EAN: 3838824222905
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0 dodává vlasům přirozený středně hnědý odstín s dlouhotrvajícím barevným výsledkem a zářivým leskem.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Černý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Černý, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 2280874
EAN: 9000101208375
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový make-up spray na odrosty. Mikrojemné minerální kosmetické pigmenty zakryjí světlé a šedivé odrosty během několika sekund.
AKCE
-10%Sleva
Bohemia Gifts Pohádka o babičce dárkový set sprchový gel 250 ml + olejová lázeň 250 ml
Bohemia® Gifts
Bohemia Gifts Pohádka o babičce dárkový set sprchový gel 250 ml + olejová lázeň 250 ml
Kód: 2600481
Kód dod.: 905590
EAN: 8595590775008
 
127 Kč
141 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohemia Gifts Pohádka o babičce dárkový set obsahuje sprchový gel a olejovou lázeň.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 1031386000
EAN: 8590005754180
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií.
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
64.90 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické uzavíratelné sáčky Alufix se zipem jsou ideálním pomocníkem do domácnosti i na cesty. Slouží k hygienickému uchovávání potravin, menších předmětů nebo kosmetiky.
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
14.90 Kč
0.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky na mražení s popisem vyrobeny z pevné fólie.
-1%Sleva
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
19.90 Kč
20 Kč
0.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Kód: 2507171
Kód dod.: 855302
EAN: 9000101749571
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder vlasová péče pro posílení délek 100 ml - pro křehké a slabé vlasy.
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Kód: 2505190
Kód dod.: 870424
EAN: 3838824222882
 
195 Kč
5 571.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color oříšek 6-68 dodává vlasům teplý oříškově hnědý odstín s přirozeným leskem.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Kód: 2600019
Kód dod.: 875020
EAN: 9000101734775
100%
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
Kód: 76314
Kód dod.: 870602
EAN: 3600522272960
 
254.90 Kč
4 248.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro pokročilé zesvětlení až o 9 odstínů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Kód: 1703591
Kód dod.: 870295
EAN: 9000101052978
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
AKCE
-8%Sleva
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
289 Kč
315 Kč
96.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.