cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
835 Kč
64.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 800 g
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 800 g
Kód: 2503268
Kód dod.: 369509
EAN: 8591235019797
 
83.90 Kč
104.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
AKCE
-3%Sleva
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 15 kg
Kód: 2501850
Kód dod.: 400082
EAN: 8591235098358
 
459 Kč
475 Kč
30.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekorační malířský lesk, 0900 stříbrný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Essence
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Kód: 2401312
 
EAN: 4059729446497
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky na řasy značky Essence představují nepostradatelnou pomůcku pro perfektní nalíčení očí. Ná
Jub Jupol Denikol prostředek na izolaci skvrn, 5 l
Jub
Jub Jupol Denikol prostředek na izolaci skvrn, 5 l
Kód: 2502803
Kód dod.: 404955
EAN: 3831000242827
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prostředek pro izolaci skvrn způsobených látkami, které jsou rozpustné ve vodě, jako např. nikotin, saze, skvrny po zatékání, zbytky mastnoty apod.
HET vápenný nátěr, bílý, 12+3 kg
Het
HET vápenný nátěr, bílý, 12+3 kg
Kód: 2503324
Kód dod.: 416567
EAN: 8594002531171
 
375 Kč
25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický vápenný nátěr doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace. Podkladový materiál omítky, zdivo, betonové panely, beton.
AKCE
-10%Sleva
Eternal na střechy, 302 šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na střechy, 302 šedá, 10 kg
Kód: 2503680
Kód dod.: 340292
EAN: 8590892116405
 
1 797 Kč
1 999 Kč
179.7Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Trvale pružná nátěrová hmota pro ochranné nátěry a drobné opravy vláknocementové, betonové a asfaltové střešní krytiny výrazně prodlužující jejich životnost.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
725 Kč
72.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
1 075 Kč
26.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Fronton®
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Kód: 2503348
Kód dod.: 433045
EAN: 8591235029291
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
103 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutralizační sůl na skvrny na zdi. Prostředek je určen k neutralizaci čerstvých vyschlých omítek proti výkvětům vodorozpustných solí a vápna z omítek a k sanaci barevných skvrn po kouři, nikotinu a zateklé vodě.
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
919 Kč
36.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chystáte se vymalovat doslova celý dům a nebo chcete jen univerzální, vysoce bělostnou malířskou barvu? Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
AKCE
-6%Sleva
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Motip
Motip UBC Bitumen sprej, ochrana podvozku, 500 ml
Kód: 17931
 
EAN: 8711347000074
 
199 Kč
212 Kč
398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tixotropní vlastnosti znamenají, že sprej lze aplikovat v silných vrstvách, aniž by hrozilo jeho stékání. Pro použití na karoserie, v dílnách,na autobusových konstrukcích, v domácnosti.
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Essence
Essence Lash And Brow gelová řasenka čirá 9 ml
Kód: 69121
Kód dod.: ES271180
EAN: 4250035271180
 
53 Kč
5 888.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová řasenka na řasy a obočí Essence zkrotí i neposedné a neupravené obočí a dodá mu perfektní, up
PONAL Express, 550g
Ponal
PONAL Express, 550g
Kód: 2506387
Kód dod.: 500704
EAN: 4015000071994
 
223 Kč
405.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PONAL Express je rychlé disperzní lepidlo pro lepení za horka i za studena.
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, 750 g
Kód: 2507580
Kód dod.: 500370
EAN: 5997272382819
 
299 Kč
398.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Super 3 je vodovzdorné disperzní lepidlo určené k lepení dřeva a příbuzných materiálů vystavených vyšší vlhkosti či krátkodobému působení vody.
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Essence Lash Glue lepidlo na umělé řasy 4,7 g
Essence
Essence Lash Glue lepidlo na umělé řasy 4,7 g
Kód: 2106225
 
EAN: 4059729323682
 
68 Kč
13 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky lepidlu na řasy od značky kosmetiky Essence působí umělé řasy k nerozeznání od pravých. Lepidlo
BARLET základní nátěr pod dekorativní omítky, 5 kg
BARLET
BARLET základní nátěr pod dekorativní omítky, 5 kg
Kód: 2503532
Kód dod.: 430065
EAN: 8591235031546
 
377.30 Kč
75.46Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se probarvený do odstínu omítky jako základní nátěr pod dekorativní a mozaikové omítky pro zamezení barevných defektů podkladu při hlazení nebo rýhování.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.