cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Supermal
Supermal Plus bílý pro vniřtní nátěry, 25 kg
Kód: 2507283
Kód dod.: 400084
EAN: 8591235099041
 
755 Kč
30.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Plus je kvalitní vodou ředitelná interiérová malířská barva určená pro bílé nátěry stěn a stropů.
Supermal Classic extra 7,5 kg
Supermal
Supermal Classic extra 7,5 kg
Kód: 2507285
Kód dod.: 400092
EAN: 8591235099072
 
315 Kč
42Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chystáte se vymalovat doslova celý dům a nebo chcete jen univerzální, vysoce bělostnou malířskou barvu? Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
AKCE
-5%Sleva
Supermal vápenný nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
289 Kč
305 Kč
19.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný pro sklepy, sklady nebo hospodářeské prostory.
Supermal Standard 15 kg
Supermal
Supermal Standard 15 kg
Kód: 2507279
Kód dod.: 400070
EAN: 8591235098334
 
415 Kč
27.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2065 latex venkovní, bílý, 5 kg
Kód: 2503269
Kód dod.: 369562
EAN: 8591235019803
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní a venkovní nátěry stavebních materiálů jako jsou zdivo, dřevo, dřevotřískové a dřevovláknité desky a papír. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje.
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 10+3 kg
Kód: 2503318
Kód dod.: 370580
EAN: 8594002532338
 
835 Kč
64.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2020 latex univerzální, bílý, 5 kg
Kód: 2503273
Kód dod.: 370569
EAN: 8591235019728
 
375 Kč
75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
Essence Lash Glue lepidlo na umělé řasy 4,7 g
Essence
Essence Lash Glue lepidlo na umělé řasy 4,7 g
Kód: 2106225
 
EAN: 4059729323682
 
68 Kč
13 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky lepidlu na řasy od značky kosmetiky Essence působí umělé řasy k nerozeznání od pravých. Lepidlo
BARLET základní nátěr pod dekorativní omítky, 5 kg
BARLET
BARLET základní nátěr pod dekorativní omítky, 5 kg
Kód: 2503532
Kód dod.: 430065
EAN: 8591235031546
 
377.30 Kč
75.46Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se probarvený do odstínu omítky jako základní nátěr pod dekorativní a mozaikové omítky pro zamezení barevných defektů podkladu při hlazení nebo rýhování.
BARLET silikon pastovitá omítka rýhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka rýhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
2 140.60 Kč
85.62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k finálním vnějším a vnitřním dekorativním povrchovým úpravám objektů. Zrnitost 1,5 mm.
HET vápenný nátěr, bílý, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, bílý, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
222 Kč
37Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický vápenný nátěr doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace.
Kerastuk V štuková omítka, venkovní, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omítka, venkovní, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
349 Kč
23.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kerastuk V je určen pro vnější tenkovrstvé omítky na méně exponovaném povrchu se základní jádrovou omítkou nebo na betonových panelech.
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Kód: 2502309
Kód dod.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
96.90 Kč
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně vykreslené a dlouhodobě upravené obočí vám zajistí gel Essence Lift & Freeze Brow Glue
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
345 Kč
69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
Motip 04006 sprej, univerzální autobarva, černá mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzální autobarva, černá mat, 500 ml
Kód: 18144
Kód dod.: 105436
EAN: 8711347040063
100%
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, rychle schnoucí nitro kombi lak. Dobrý průtok, hladký povrch. Odolný vůči povětrnostním vlivům, odolný vůči světlu (nežloutne).
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
Teluria V2020 latex univerzální, bílý, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzální, bílý, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
999 Kč
66.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Essence
Essence Ciao! gel na obočí lifting 01 That's Amore, 9 ml
Kód: 2602848
Kód dod.: ES622358
EAN: 4059729622358
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Upravte si obočí k dokonalosti během chvilky s limitovanou edicí essence Ciao! Gelu na obočí 01 That
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Essence
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Kód: 2401312
 
EAN: 4059729446497
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky na řasy značky Essence představují nepostradatelnou pomůcku pro perfektní nalíčení očí. Ná
DENAS HYDROFOBNÍ IMPREGNACE, 1 kg
Denas
DENAS HYDROFOBNÍ IMPREGNACE, 1 kg
Kód: 2503759
Kód dod.: 429945
EAN: 8592474003417
 
449 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Impregnace se používá pro napouštění savých stavebních materiálů za účelem snížení nasákavosti. Vhodným podkladem jsou omítky, betony, cihly, přírodní kámen, pálené a betonové střešní krytiny, cementotřískové a vláknocementové materiály apod.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytí šedin 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytí šedin 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a snadné řešení pro okamžité zakrytí odrostů a šedin – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
249 Kč
452.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo.
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
1 075 Kč
26.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.