cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 1999 černá lesk, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 1999 černá lesk, 150 ml
Kód: 2504233
Kód dod.: 121151
EAN: 4015962107144
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Motip 04006 sprej, univerzální autobarva, černá mat, 500 ml
Motip
Motip 04006 sprej, univerzální autobarva, černá mat, 500 ml
Kód: 18144
 
EAN: 8711347040063
100%
225 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, rychle schnoucí nitro kombi lak. Dobrý průtok, hladký povrch. Odolný vůči povětrnostním vlivům, odolný vůči světlu (nežloutne).
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej zelený, 500 ml
Kód: 2505641
Kód dod.: 106378
EAN: 4044965331768
 
156 Kč
312Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkovací sprej pro profesionální stavební značení pro stavební a inženýrské stavby, staveniště a silniční stavitelství.
HET vápenný nátěr, bílý, 6 kg
Het
HET vápenný nátěr, bílý, 6 kg
Kód: 2503266
Kód dod.: 416563
EAN: 8594002531164
 
222 Kč
37Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický vápenný nátěr doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory, sklady, nenáročné aplikace.
Kerastuk V štuková omítka, venkovní, 15 kg
Kerastuk
Kerastuk V štuková omítka, venkovní, 15 kg
Kód: 2503104
Kód dod.: 400450
EAN: 8594024750215
 
349 Kč
23.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kerastuk V je určen pro vnější tenkovrstvé omítky na méně exponovaném povrchu se základní jádrovou omítkou nebo na betonových panelech.
BARLET silikon pastovitá omítka rýhovaná 1,5 mm, 25 kg
BARLET
BARLET silikon pastovitá omítka rýhovaná 1,5 mm, 25 kg
Kód: 2503528
Kód dod.: 416132
EAN: 8591235031485
 
2 140.60 Kč
85.62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k finálním vnějším a vnitřním dekorativním povrchovým úpravám objektů. Zrnitost 1,5 mm.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo, 5kg
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo, 5kg
Kód: 2506395
Kód dod.: 500712
EAN: 5997272364877
 
1 045 Kč
209Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo.
PATTEX Wood Express, 750 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 750 g
Kód: 2507579
Kód dod.: 500366
EAN: 5997272382895
 
269 Kč
358.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Express je rychleschnoucí disperzní lepidlo pro pevné a transparentní spoje dřeva a příbuzných materiálů, vhodné i pro náročnější konstrukční lepení.
PATTEX Wood Express, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Express, 250 g
Kód: 2506322
Kód dod.: 500364
EAN: 5997272367847
 
142 Kč
568Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Wood Express je rychleschnoucí disperzní lepidlo pro pevné a transparentní spoje dřeva a příbuzných materiálů, vhodné i pro náročnější konstrukční lepení.
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
345 Kč
69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
Teluria V2020 latex univerzální, bílý, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzální, bílý, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
999 Kč
66.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Essence
Essence Kleštičky na řasy 1 kus
Kód: 2401312
 
EAN: 4059729446497
 
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kleštičky na řasy značky Essence představují nepostradatelnou pomůcku pro perfektní nalíčení očí. Ná
Supermal Standard 40 kg
Supermal
Supermal Standard 40 kg
Kód: 2508348
Kód dod.: 400074
EAN: 8591235098341
 
1 075 Kč
26.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal Standard je vodou ředitelná interiérová malířská barva vhodná pro bílé nátěry stěn a stropů.
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Het
Het Latex univerzální, bílý, 1 kg
Kód: 2503336
Kód dod.: 370509
EAN: 8594002532314
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexová barva pro univerzální použití v interiéru i exteriéru, doporučujeme pro užitkové a hospodářské prostory v interiéru a exteriéru, sklady, sokly, nenáročné aplikace, je-li požadován omyvatelný povrch.
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Fronton®
Fronton malířská běloba prášková, bílá, 800 g
Kód: 2503348
Kód dod.: 433045
EAN: 8591235029291
 
99.90 Kč
124.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
REMAL
REMAL Telsal neutralizační sůl na skvrny V2026, 1 kg
Kód: 2503267
Kód dod.: 475601
EAN: 8591235024791
 
103 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutralizační sůl na skvrny na zdi. Prostředek je určen k neutralizaci čerstvých vyschlých omítek proti výkvětům vodorozpustných solí a vápna z omítek a k sanaci barevných skvrn po kouři, nikotinu a zateklé vodě.
AKCE
-2%Sleva
Supermal Classic extra, 25 kg
Supermal
Supermal Classic extra, 25 kg
Kód: 2508355
Kód dod.: 400096
EAN: 8591235098389
 
899 Kč
919 Kč
35.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chystáte se vymalovat doslova celý dům a nebo chcete jen univerzální, vysoce bělostnou malířskou barvu? Jednoduché řešení v podobě moderní malířské barvy má jméno SUPERMAL.
DENAS HYDROFOBNÍ IMPREGNACE, 1 kg
Denas
DENAS HYDROFOBNÍ IMPREGNACE, 1 kg
Kód: 2503759
Kód dod.: 429945
EAN: 8592474003417
 
449 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Impregnace se používá pro napouštění savých stavebních materiálů za účelem snížení nasákavosti. Vhodným podkladem jsou omítky, betony, cihly, přírodní kámen, pálené a betonové střešní krytiny, cementotřískové a vláknocementové materiály apod.
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Ponal
PONAL Super 3, vodovzdorné lepidlo 550g
Kód: 2506393
Kód dod.: 500710
EAN: 4015000079440
 
249 Kč
452.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PONAL Super 3 vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo.
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytí šedin 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Blonde na zakrytí šedin 75 ml
Kód: 2508416
Kód dod.: 870646
EAN: 3600524205850
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a snadné řešení pro okamžité zakrytí odrostů a šedin – to je L'Oréal Magic Retouch Blonde.
BALTECH chlorové vápno na dezinfekci, 600 g
BALtech
BALTECH chlorové vápno na dezinfekci, 600 g
Kód: 2500498
Kód dod.: 627503
EAN: 8591235093131
100%
84.90 Kč
141.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chlorové vápno je určeno k desinfekci kanalizačních odpadů a potrubí, žump a také k desinfekci prostorů sloužících k chování drůbeže, prasat, slepic a králíků.
AKCE
-31%Sleva
Ceresit Stop Vlhkosti absorpční sáčky do auta, 2× 50 g
Henkel Ceresit
Ceresit Stop Vlhkosti absorpční sáčky do auta, 2× 50 g
Kód: 2505584
Kód dod.: 690261
EAN: 9000101127904
 
109 Kč
159 Kč
1 090Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Absorpční sáčky do auta jsou ideální na velmi malé, uzavřené prostory s rozlohou 1–2 m² se špatnou cirkulací vzduchu.
AKCE
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradní náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
129.90 Kč
64.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové složení aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.