cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color čokoládově hnědá 4-65, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color čokoládově hnědá 4-65, 35 ml
Kód: 2504831
Kód dod.: 870417
EAN: 3838824222929
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color čokoládově hnědá 4-65 dodává vlasům sytý hnědý odstín s teplými čokoládovými tóny.
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color černohnědá 3-0, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color černohnědá 3-0, 35 ml
Kód: 2504832
Kód dod.: 870418
EAN: 3838824222981
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color černohnědá 3-0 poskytuje vlasům intenzivní tmavě hnědý odstín s přirozeným leskem.
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color ledová černá 1-1, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color ledová černá 1-1, 35 ml
Kód: 2504833
Kód dod.: 870414
EAN: 9000100973830
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color ledová černá 1-1 dodává vlasům intenzivní černý odstín a dlouhotrvající barevný výsledek s přirozeně lesklým vzhledem.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Nordics
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Kód: 2602800
Kód dod.: 895258
EAN: 3800501908273
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Soft 6580 v modré variantě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné, ale zároveň účinné každodenní čištění zubů.
AKCE
-30%Sleva
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
79.90 Kč
114.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání kůži proti komárům, tropickým komárům a klíšťatům až 8 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky.
OFF! Gel po bodnutí hmyzem s výtažkem heřmánku 25 ml
Off!
OFF! Gel po bodnutí hmyzem s výtažkem heřmánku 25 ml
Kód: 2601155
Kód dod.: 675604
EAN: 5000204426038
 
59.90 Kč
599Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel po štípnutí hmyzem OFF! je praktický pomocník pro okamžité zklidnění podrážděné pokožky po bodnutí hmyzem nebo kontaktu s kopřivami.
AKCE
-23%Sleva
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 2 ks
Biom
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
69.90 Kč
91 Kč
34.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel je pak zanášen do hnízd, mezi ostatní příslušníky kolonie, kde způsobuje otravu (kontaktně i požerově) a následně i smrt všech jedinců během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia ( larvy i dospělec).
AKCE
-21%Sleva
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
29.90 Kč
38 Kč
299Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
Nad Obal Stretch fólie NO 20, ruční, čirá, 20 µ, 0,5 × 150 m
Nad Obal Stretch fólie NO 20, ruční, čirá, 20 µ, 0,5 × 150 m
Kód: 2504727
Kód dod.: 569706
 
 
219 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ALPA KONOPNÝ BALZÁM HŘEJIVÝ 150 ML 3977
ALPA KONOPNÝ BALZÁM HŘEJIVÝ 150 ML 3977
Kód: 2603277
Kód dod.: 812021
EAN: 8595605203977
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Černý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Černý, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 870291
EAN: 9000101208375
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový make-up spray na odrosty. Mikrojemné minerální kosmetické pigmenty zakryjí světlé a šedivé odrosty během několika sekund.
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0, 35 ml
Kód: 2504830
Kód dod.: 870416
EAN: 3838824222905
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0 dodává vlasům přirozený středně hnědý odstín s dlouhotrvajícím barevným výsledkem a zářivým leskem.
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
64.90 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické uzavíratelné sáčky Alufix se zipem jsou ideálním pomocníkem do domácnosti i na cesty. Slouží k hygienickému uchovávání potravin, menších předmětů nebo kosmetiky.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 480482
EAN: 8590005754180
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií.
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Kód: 2503762
Kód dod.: 260187
EAN: 8595073026856
 
1 285 Kč
514Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL NAPOUŠTĚCÍ OLEJ je určen k ošetřování měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech, např. dřevěného nábytku.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, modré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, modré, 50 ks
Kód: 2500079
Kód dod.: 956124
EAN: 8594158378750
 
14.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 16 × 24 cm, síla 8 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 16 × 24 cm, síla 8 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500076
Kód dod.: 956121
EAN: 8594158378736
 
9.90 Kč
0.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
Kód: 76314
Kód dod.: 870602
EAN: 3600522272960
 
254.90 Kč
4 248.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro pokročilé zesvětlení až o 9 odstínů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Kód: 1703591
Kód dod.: 870295
EAN: 9000101052978
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Kód: 2505190
Kód dod.: 870424
EAN: 3838824222882
 
195 Kč
5 571.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color oříšek 6-68 dodává vlasům teplý oříškově hnědý odstín s přirozeným leskem.
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Kód: 2507171
Kód dod.: 855302
EAN: 9000101749571
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder vlasová péče pro posílení délek 100 ml - pro křehké a slabé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.