cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
19.90 Kč
20 Kč
0.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 1031386000
EAN: 8590005754180
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií.
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
64.90 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické uzavíratelné sáčky Alufix se zipem jsou ideálním pomocníkem do domácnosti i na cesty. Slouží k hygienickému uchovávání potravin, menších předmětů nebo kosmetiky.
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
54.90 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
120 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu VW TL 774 B v požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu. Pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
BIC 3 FLEX CLASSIC PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 2593
Kód: 2603474
Kód dod.: 882123
EAN: 3086123242593
 
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 50ml 9967
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 50ml 9967
Kód: 2603554
Kód dod.: 14931
EAN: 3386460169967
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502230
Kód dod.: 481222
EAN: 8595026318922
 
123 Kč
139 Kč
24.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502233
Kód dod.: 481227
EAN: 8595026318984
 
187 Kč
209 Kč
37.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Fridex G plus, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503206
Kód dod.: 481172
EAN: 8595026315204
 
335 Kč
111.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
AKCE
-8%Sleva
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503560
Kód dod.: 481155
EAN: 8591522310033
 
289 Kč
315 Kč
96.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504194
Kód dod.: 481226
EAN: 8595026318977
 
120 Kč
139 Kč
40Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
Kód: 76314
Kód dod.: 870602
EAN: 3600522272960
 
254.90 Kč
4 248.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro pokročilé zesvětlení až o 9 odstínů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Kód: 1703591
Kód dod.: 870295
EAN: 9000101052978
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Kód: 2505190
Kód dod.: 870424
EAN: 3838824222882
 
195 Kč
5 571.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color oříšek 6-68 dodává vlasům teplý oříškově hnědý odstín s přirozeným leskem.
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Kód: 2507171
Kód dod.: 855302
EAN: 9000101749571
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder vlasová péče pro posílení délek 100 ml - pro křehké a slabé vlasy.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Kód: 2600019
Kód dod.: 875020
EAN: 9000101734775
100%
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
AKCE
-25%Sleva
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
15 Kč
19.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální sáčky z pevné fólie pro účinnou ochranu potravin.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzavíratelným klipsem jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 8571050130
EAN: 5201314991526
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
viGO!
viGO svačinové sáčky, 32 × 21 cm, 150 ks
Kód: 2501774
Kód dod.: 956117
EAN: 5902841451711
100%
54.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické svačinové sáčky mikrotenové v roli o celkovém poštu 150 kusů. Každý sáček má rozměr 32 × 21 cm.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žluté, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, žluté, 50 ks
Kód: 2500080
Kód dod.: 956125
EAN: 8594158378811
 
14.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.