cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Kód: 1701497
Kód dod.: 870292
EAN: 9000101052794
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Kašmírově červený, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Kašmírově červený, 120 ml
Kód: 1701495
Kód dod.: 870293
EAN: 9000101052855
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Root Retouch sprej na dočasné zakrytí odrostů. Díky jemným minerálním pigmentům okamžitě kryje světlejší nebo šedivé odrosty a je tak ideální pro rychlé upravení barvy nežádoucích odrostů.
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Kód: 1701498
Kód dod.: 2137291
EAN: 9000101052886
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na odrosty určený k rychlému zakrytí tmavých odrostů mezi barvením vlasů. Odstín tmavě plavý se snadno aplikuje a okamžitě sjednocuje barvu vlasů, čímž vlasy vypadají upravené a přirozené.
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1800590
Kód dod.: A9433300
EAN: 3600523541256
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín oříškově hnědá.
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
Kód: 2402609
Kód dod.: 870600
EAN: 3600524080143
 
254.90 Kč
5 310.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro efekt lesklé a čistě světlé blond.
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Kód: 2501380
Kód dod.: 870472
EAN: 3600542622066
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Kód: 2507291
Kód dod.: 870470
EAN: 3600542622080
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
AKCE
-30%Sleva
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Sulka
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Kód: 35984
Kód dod.: 656213
EAN: 8595078501273
 
69.90 Kč
99.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Minerální hnojivo pro zlepšení výživy plodin Sulka Ca Biom je vysoce účinný prostředek určený k doplnění živin v půdě.
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Kód: 2503762
Kód dod.: 260187
EAN: 8595073026856
 
1 285 Kč
514Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL NAPOUŠTĚCÍ OLEJ je určen k ošetřování měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech, např. dřevěného nábytku.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, modré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 20 × 30 cm, síla 12 µ, modré, 50 ks
Kód: 2500079
Kód dod.: 956124
EAN: 8594158378750
 
14.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 16 × 24 cm, síla 8 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 16 × 24 cm, síla 8 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500076
Kód dod.: 956121
EAN: 8594158378736
 
9.90 Kč
0.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Kód: 2505650
Kód dod.: 732020
EAN: 7612720201723
 
38 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu WunderBaum závěsný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kanceláře.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 FRAGRANCE ROLLON WILD BEAT 50 ML 3524
STR8 FRAGRANCE ROLLON WILD BEAT 50 ML 3524
Kód: 2603113
Kód dod.: 837192
EAN: 5201314193524
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-13%Sleva
ZUB.PASTA ODOL STOMA PARADENTOL 75 ML NOVÉ 9896
ZUB.PASTA ODOL STOMA PARADENTOL 75 ML NOVÉ 9896
Kód: 2602877
Kód dod.: 885417
EAN: 5054563289896
 
34.90 Kč
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
54.90 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
120 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu VW TL 774 B v požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu. Pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
L'Oréal Magic Retouch Dark brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Dark brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601100
Kód dod.: 870391
EAN: 3600523192892
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín tmavě hnědá.
L'Oréal Magic Retouch Dark blond zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Dark blond zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601102
Kód dod.: A8652200
EAN: 3600523192915
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín tmavá blond.
L'Oréal Magic Retouch Cold Brown na zakrytí šedin 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Cold Brown na zakrytí šedin 75 ml
Kód: 1800593
Kód dod.: 870645
EAN: 3600523337507
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řekněte sbohem šedinám během několika vteřin s L'Oréal Magic Retouch Cold Brown.
Garnier Color Naturals Mrazivá stříbrná 102+
Garnier
Garnier Color Naturals Mrazivá stříbrná 102+
Kód: 2507292
Kód dod.: 870471
EAN: 3600542622073
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch víceúčelový kompaktní pudr, Hnědý, 3 g
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch víceúčelový kompaktní pudr, Hnědý, 3 g
Kód: 2505651
Kód dod.: 870193
EAN: 9000101664065
 
154.90 Kč
51 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompaktní pudr pro okamžité zakrytí odrostů a šedin. odrostlé kořínky dokonale splynou se zbytkem vlasů, rychle a bez zatížení.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME ČOKOLÁDOVĚ HNĚDÁ 30 ML 6751
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME ČOKOLÁDOVĚ HNĚDÁ 30 ML 6751
Kód: 2602959
Kód dod.: 870720
EAN: 9000101776751
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
14.90 Kč
0.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky na mražení s popisem vyrobeny z pevné fólie.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.