cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Kód: 2600019
Kód dod.: 875020
EAN: 9000101734775
100%
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
AKCE
-10%Sleva
Bohemia Gifts Pohádka o babičce dárkový set sprchový gel 250 ml + olejová lázeň 250 ml
Bohemia® Gifts
Bohemia Gifts Pohádka o babičce dárkový set sprchový gel 250 ml + olejová lázeň 250 ml
Kód: 2600481
Kód dod.: 905590
EAN: 8595590775008
 
127 Kč
141 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohemia Gifts Pohádka o babičce dárkový set obsahuje sprchový gel a olejovou lázeň.
STR8 FRAGRANCE ROLLON WILD BEAT 50 ML 3524
STR8 FRAGRANCE ROLLON WILD BEAT 50 ML 3524
Kód: 2603113
Kód dod.: 837192
EAN: 5201314193524
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC MISS SOLEIL COLOR JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 8KS 7739
BIC MISS SOLEIL COLOR JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK 8KS 7739
Kód: 2603481
Kód dod.: 882130
EAN: 3086123437739
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8415
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 10KS 8415
Kód: 2603471
Kód dod.: 882120
EAN: 3086123508415
 
499.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 3 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 24KS 3231
BIC 3 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 24KS 3231
Kód: 2603489
Kód dod.: 882138
EAN: 3086126693231
 
899.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0546
BIC SOLEIL BELLA JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0546
Kód: 2603475
Kód dod.: 882124
EAN: 3086123220546
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 1 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 36KS 0085
BIC 1 SENSITIVE JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK ZÁVĚSNÁ KARTA 36KS 0085
Kód: 2603488
Kód dod.: 882137
EAN: 3086126610085
 
279.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Wunder-Baum vonný stromeček, Summer Cotton, 1 ks
Kód: 2505650
Kód dod.: 732020
EAN: 7612720201723
 
38 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu WunderBaum závěsný stromeček provoní interiér vozidla, bytu či kanceláře.
AKCE
-43%Sleva
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
LAGUNA CLEAR spray 0,5 L prošlé 11/24 784.
Kód: 2600800
Kód dod.: 676255
EAN: 8595039307784.
 
39 Kč
68 Kč
78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
OFF! Gel po bodnutí hmyzem s výtažkem heřmánku 25 ml
Off!
OFF! Gel po bodnutí hmyzem s výtažkem heřmánku 25 ml
Kód: 2601155
Kód dod.: 675604
EAN: 5000204426038
 
59.90 Kč
599Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel po štípnutí hmyzem OFF! je praktický pomocník pro okamžité zklidnění podrážděné pokožky po bodnutí hmyzem nebo kontaktu s kopřivami.
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Nordics
Nordics Curve Soft zubní kartáček měkký 6580, modrý 1 kus
Kód: 2602800
Kód dod.: 895258
EAN: 3800501908273
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Curve Soft 6580 v modré variantě je měkký zubní kartáček určený pro šetrné, ale zároveň účinné každodenní čištění zubů.
Syoss Pure Blond, 13-5 Platinový zesvětlovač
Henkel Syoss
Syoss Pure Blond, 13-5 Platinový zesvětlovač
Kód: 85756
Kód dod.: 870249
EAN: 9000100929882
100%
174.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný 13-5 Platinový zesvětlovač s obsahem Nutri-oleje zesvětlí vlasy až o 9 odstínů bez nežádoucích žlutých tónů. Pro křišťálovou blond barvu jako ze salonu.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color čokoládově hnědá 4-65, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color čokoládově hnědá 4-65, 35 ml
Kód: 2504831
Kód dod.: 870417
EAN: 3838824222929
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color čokoládově hnědá 4-65 dodává vlasům sytý hnědý odstín s teplými čokoládovými tóny.
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color černohnědá 3-0, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color černohnědá 3-0, 35 ml
Kód: 2504832
Kód dod.: 870418
EAN: 3838824222981
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color černohnědá 3-0 poskytuje vlasům intenzivní tmavě hnědý odstín s přirozeným leskem.
AKCE
-5%Sleva
Palette Mousse Color ledová černá 1-1, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color ledová černá 1-1, 35 ml
Kód: 2504833
Kód dod.: 870414
EAN: 9000100973830
 
176 Kč
184.90 Kč
5 028.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color ledová černá 1-1 dodává vlasům intenzivní černý odstín a dlouhotrvající barevný výsledek s přirozeně lesklým vzhledem.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 956096
EAN: 5201314185727
 
59.90 Kč
2.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opětovně uzavíratelné sáčky FINO s dvojitým zipem udrží vaše potraviny déle čerstvé – v praktickém mixu tří velikostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Colorwin
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
184.90 Kč
61 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů je praktický pomocník pro okamžité zakrytí šedin a dodání vlasům plnějšího vzhledu.
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Off!
OFF! Protection Plus repelent proti hmyzu, 100 ml
Kód: 1905838
Kód dod.: 675610
EAN: 5000204754469
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chrání kůži proti komárům, tropickým komárům a klíšťatům až 8 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky.
AKCE
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 2 ks
Biom
Mravenci EX domeček nástraha na mravence, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
91 Kč
45.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel je pak zanášen do hnízd, mezi ostatní příslušníky kolonie, kde způsobuje otravu (kontaktně i požerově) a následně i smrt všech jedinců během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia ( larvy i dospělec).
AKCE
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Biom
Mravenci EX prášek nástraha na mravence, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
38 Kč
380Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek ve formě popraše pro kontrolu lezoucího hmyzu včetně švábů, mravenců, štěnic a pavouků pro ošetření prasklin a spár ve vnitřních prostorech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.