cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Kód: 2507291
Kód dod.: 870470
EAN: 3600542622080
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
AKCE
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Sulka
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Kód: 35984
Kód dod.: 656213
EAN: 8595078501273
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Minerální hnojivo pro zlepšení výživy plodin Sulka Ca Biom je vysoce účinný prostředek určený k doplnění živin v půdě.
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
64.90 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické uzavíratelné sáčky Alufix se zipem jsou ideálním pomocníkem do domácnosti i na cesty. Slouží k hygienickému uchovávání potravin, menších předmětů nebo kosmetiky.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 1031386000
EAN: 8590005754180
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií.
TELPUR S 210 BÁZE LESK RYCHLESCH.1,6 KG
TELPUR S 210 BÁZE LESK RYCHLESCH.1,6 KG
Kód: 2505130
Kód dod.: 217810
EAN: 8591235088113
 
908.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PIGMENT ( W0060 ) AQUIS White 90060 1 L
PIGMENT ( W0060 ) AQUIS White 90060 1 L
Kód: 2506274
Kód dod.: M30000
EAN: 8591235092523
 
1 474.10 Kč
1 475 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Magic Retouch Dark brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Dark brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601100
Kód dod.: 870391
EAN: 3600523192892
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín tmavě hnědá.
L'Oréal Magic Retouch Dark blond zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Dark blond zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601102
Kód dod.: A8652200
EAN: 3600523192915
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín tmavá blond.
L'Oréal Magic Retouch Cold Brown na zakrytí šedin 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Cold Brown na zakrytí šedin 75 ml
Kód: 1800593
Kód dod.: 870645
EAN: 3600523337507
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řekněte sbohem šedinám během několika vteřin s L'Oréal Magic Retouch Cold Brown.
Garnier Color Naturals Mrazivá stříbrná 102+
Garnier
Garnier Color Naturals Mrazivá stříbrná 102+
Kód: 2507292
Kód dod.: 870471
EAN: 3600542622073
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch víceúčelový kompaktní pudr, Hnědý, 3 g
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch víceúčelový kompaktní pudr, Hnědý, 3 g
Kód: 2505651
Kód dod.: 870193
EAN: 9000101664065
 
154.90 Kč
51 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompaktní pudr pro okamžité zakrytí odrostů a šedin. odrostlé kořínky dokonale splynou se zbytkem vlasů, rychle a bez zatížení.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME ČOKOLÁDOVĚ HNĚDÁ 30 ML 6751
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME ČOKOLÁDOVĚ HNĚDÁ 30 ML 6751
Kód: 2602959
Kód dod.: 870720
EAN: 9000101776751
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ZUB.PASTA ODOL STOMA PARADENTOL 75 ML NOVÉ 9896
ZUB.PASTA ODOL STOMA PARADENTOL 75 ML NOVÉ 9896
Kód: 2602877
Kód dod.: 885417
EAN: 5054563289896
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nad Obal Stretch fólie NO 20, ruční, čirá, 20 µ, 0,5 × 150 m
Nad Obal Stretch fólie NO 20, ruční, čirá, 20 µ, 0,5 × 150 m
Kód: 2504727
Kód dod.: 569706
 
 
219 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
D.BRAVEN BETON FIX OPRAVA BETONU Debbex 480G
D.BRAVEN BETON FIX OPRAVA BETONU Debbex 480G
Kód: 2603170
Kód dod.: 518848
EAN: 8595100176318
 
221 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
KONOPNÝ KRÉM DERMÁLNÍ 100 ML 2680
Kód: 2603250
Kód dod.: 812041
EAN: 8595605202680
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ALPA KONOPNÝ BALZÁM HŘEJIVÝ 150 ML 3977
ALPA KONOPNÝ BALZÁM HŘEJIVÝ 150 ML 3977
Kód: 2603277
Kód dod.: 812021
EAN: 8595605203977
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
14.90 Kč
0.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky na mražení s popisem vyrobeny z pevné fólie.
-1%Sleva
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
19.90 Kč
20 Kč
0.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
Kód: 76314
Kód dod.: 870602
EAN: 3600522272960
 
254.90 Kč
4 248.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro pokročilé zesvětlení až o 9 odstínů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Kód: 1703591
Kód dod.: 870295
EAN: 9000101052978
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Kód: 2505190
Kód dod.: 870424
EAN: 3838824222882
 
195 Kč
5 571.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color oříšek 6-68 dodává vlasům teplý oříškově hnědý odstín s přirozeným leskem.
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Kód: 2507171
Kód dod.: 855302
EAN: 9000101749571
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder vlasová péče pro posílení délek 100 ml - pro křehké a slabé vlasy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.