cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Kód: 1701497
Kód dod.: 870292
EAN: 9000101052794
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Kód: 1701498
Kód dod.: 870294
EAN: 9000101052886
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na odrosty určený k rychlému zakrytí tmavých odrostů mezi barvením vlasů. Odstín tmavě plavý se snadno aplikuje a okamžitě sjednocuje barvu vlasů, čímž vlasy vypadají upravené a přirozené.
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1800590
Kód dod.: 870408
EAN: 3600523541256
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín oříškově hnědá.
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
Kód: 2402609
Kód dod.: 870600
EAN: 3600524080143
 
254.90 Kč
5 310.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro efekt lesklé a čistě světlé blond.
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Kód: 2507291
Kód dod.: 870470
EAN: 3600542622080
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
AKCE
-30%Sleva
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Sulka
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Kód: 35984
Kód dod.: 656213
EAN: 8595078501273
 
69.90 Kč
99.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Minerální hnojivo pro zlepšení výživy plodin Sulka Ca Biom je vysoce účinný prostředek určený k doplnění živin v půdě.
AKCE
-25%Sleva
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
15 Kč
19.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální sáčky z pevné fólie pro účinnou ochranu potravin.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzavíratelným klipsem jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2201376
Kód dod.: 956111
EAN: 5201314991519
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 956096
EAN: 5201314185727
 
59.90 Kč
2.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opětovně uzavíratelné sáčky FINO s dvojitým zipem udrží vaše potraviny déle čerstvé – v praktickém mixu tří velikostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Colorwin
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
184.90 Kč
61 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů je praktický pomocník pro okamžité zakrytí šedin a dodání vlasům plnějšího vzhledu.
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Primapack
Primapack sáčky na mražení 1 l, 35 ks
Kód: 2500074
Kód dod.: 956029
EAN: 8594059389626
 
14.90 Kč
0.43Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky na mražení s popisem vyrobeny z pevné fólie.
-1%Sleva
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Niteola®
Niteola svačinové sáčky, HDPE, 25 × 35 cm, síla 12 µ, čiré, 50 ks
Kód: 2500081
Kód dod.: 956123
EAN: 8594158378712
 
19.90 Kč
20 Kč
0.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní řešení pro balení potravin, zeleniny, ovoce a masných výrobků. Sáčky jsou vyrobeny z vysoce hodnotných HDPE fólií, šetří životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.
AKCE
-5%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
90 Kč
94.90 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex G 48, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502859
Kód dod.: 481150
EAN: 8591522310019
 
126 Kč
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
325 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
AKCE
-10%Sleva
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
ZUB.PASTA ODOL STOMA PARADENTOL 75 ML NOVÉ 9896
ZUB.PASTA ODOL STOMA PARADENTOL 75 ML NOVÉ 9896
Kód: 2602877
Kód dod.: 885417
EAN: 5054563289896
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fridex G plus, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503206
Kód dod.: 481172
EAN: 8595026315204
 
335 Kč
111.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 5 l
Kód: 2502230
Kód dod.: 481222
EAN: 8595026318922
 
123 Kč
139 Kč
24.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.