cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-11%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
120 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu VW TL 774 B v požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu. Pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2504188
Kód dod.: 243304
EAN: 8591235041064
 
2 169 Kč
867.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Lazurol
LAZUROL ochranný olejový nátěr s včelím voskem S1022, bezbarvý, 750 ml
Kód: 2504187
Kód dod.: 243302
EAN: 8591235041057
 
655 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným nátěrům dřeva, měkkého i tvrdého, a to zejména v interiérech. Lak s voskem propůjčuje dřevu vysoce dekorativní vzhled, vodu odpuzující a dýchající povrch
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
64.90 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické uzavíratelné sáčky Alufix se zipem jsou ideálním pomocníkem do domácnosti i na cesty. Slouží k hygienickému uchovávání potravin, menších předmětů nebo kosmetiky.
AKCE
-25%Sleva
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Primapack
Primapack mikrotenové sáčky, 25 × 35 cm, 50 ks
Kód: 2502080
Kód dod.: 956108
EAN: 8594059389565
 
15 Kč
19.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální sáčky z pevné fólie pro účinnou ochranu potravin.
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Fino
Fino mikroténové sáčky s klipsem 18 x 20 cm, 100 ks, 7µm
Kód: 2507851
Kód dod.: 956097
EAN: 5201314991007
 
29.90 Kč
0.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické mikroténové sáčky Fino s uzavíratelným klipsem jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti.
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Druchema Tenyl
Druchema Tenyl univerzální lepidlo, 75 g
Kód: 04693
Kód dod.: 500590
EAN: 8594825009154
100%
44.90 Kč
598.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné je pro lepení savých a nebo nesavých materiálů. Tenyl je nehořlavé disperzní lepidlo na papír, textil, pěnový polystyren, korek, dlaždice, hliníkovou fólii, dřevo, dřevotřísku a kůži.
AKCE
-5%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Velvana
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 3 l
Kód: 2504193
Kód dod.: 481221
EAN: 8595026318915
 
90 Kč
94.90 Kč
30Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex G 48, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G 48, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502859
Kód dod.: 481150
EAN: 8591522310019
 
126 Kč
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro chladicí systémy spalovacích motorů, hlavně pak motorů celohliníkových. Je mísitelná a plně identická s originální chladicí kapalinou Škoda G 11
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
Kód: 2501347
Kód dod.: 667122
EAN: 8591235091984
 
133 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss vlasová péče Full Hair Wonder 100ml
Kód: 2507171
Kód dod.: 855302
EAN: 9000101749571
 
204.90 Kč
2 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder vlasová péče pro posílení délek 100 ml - pro křehké a slabé vlasy.
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color oříšek 6-68, 35 ml
Kód: 2505190
Kód dod.: 870424
EAN: 3838824222882
 
195 Kč
5 571.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color oříšek 6-68 dodává vlasům teplý oříškově hnědý odstín s přirozeným leskem.
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barvicí šampon na vlasy 1-0 Černý, 1 ks
Kód: 2600019
Kód dod.: 875020
EAN: 9000101734775
100%
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence výkonný zesvětlovač na vlasy, Ultra Platinum extra platinová
Kód: 76314
Kód dod.: 870602
EAN: 3600522272960
 
254.90 Kč
4 248.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro pokročilé zesvětlení až o 9 odstínů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Hnědý, 120 ml
Kód: 1703591
Kód dod.: 870295
EAN: 9000101052978
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 954341
EAN: 5201314160786
 
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 70 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix zatahovací pytle na odpad jsou pevné dvouvrstvé pytle s vysokou elasticitou a odolností proti protržení i propíchnutí.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
100%
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
BALtech
BALTECH rozmrazovač skel a zámků 500 ml
Kód: 2506629
Kód dod.: 481635
EAN: 8591235093902
 
59.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajišťuje odstranění námrazy a sněhu ze skel automobilů, dokonale odstraní všechny nečistoty, zbaví sklo mastnoty a zanechá jej křišťálově čisté, zajišťuje skvělý výhled.
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Kód: 2501380
Kód dod.: 870472
EAN: 3600542622066
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
Kód: 2402609
Kód dod.: 870600
EAN: 3600524080143
 
254.90 Kč
5 310.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro efekt lesklé a čistě světlé blond.
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Kód: 2507291
Kód dod.: 870470
EAN: 3600542622080
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Garnier Color Naturals Jiskřivá tmavě hnědá 3.23
Garnier
Garnier Color Naturals Jiskřivá tmavě hnědá 3.23
Kód: 88044
Kód dod.: 870473
EAN: 3600541678484
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní oxidační barva Garnier Color Naturals s vyživujícím účinkem a dvojí ochranou pro dlouhotrvající barevný efekt.
L'Oréal Magic Retouch Mahagony brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Mahagony brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601103
Kód dod.: 870401
EAN: 3600523337491
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín mahagonová.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.