cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Fino
Fino Zipper uzavíratelné sáčky mix velikostí (10x0,5L / 10x1L / 5x2,5L) 25 ks
Kód: 2404760
Kód dod.: 8571053810
EAN: 5201314185727
 
59.90 Kč
2.4Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Opětovně uzavíratelné sáčky FINO s dvojitým zipem udrží vaše potraviny déle čerstvé – v praktickém mixu tří velikostí (0,5 / 1 / 2,5 l).
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Colorwin
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů, černý 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
184.90 Kč
61 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colorwin pudr na šediny a pro objem vlasů je praktický pomocník pro okamžité zakrytí šedin a dodání vlasům plnějšího vzhledu.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 20 x 30 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2201376
Kód dod.: 8571020941
EAN: 5201314991519
 
29.90 Kč
0.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sáčky svačinové FINO, rozměr 20 × 30 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
BALtech
BALTECH skalice modrá síran měďnatý, 0,5 kg
Kód: 2501347
Kód dod.: 667122
EAN: 8591235091984
 
133 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné proti plísním na rostlinách, k impregnaci dřeva proti houbám.
AKCE
-30%Sleva
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Sulka
Sulka Ca Biom, hnojivo s obsahem síry, 200 ml
Kód: 35984
Kód dod.: 656213
EAN: 8595078501273
 
69.90 Kč
99.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Minerální hnojivo pro zlepšení výživy plodin Sulka Ca Biom je vysoce účinný prostředek určený k doplnění živin v půdě.
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Kód: 2501380
Kód dod.: 870472
EAN: 3600542622066
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Kód: 2507291
Kód dod.: 870470
EAN: 3600542622080
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Garnier Color Naturals Jiskřivá tmavě hnědá 3.23
Garnier
Garnier Color Naturals Jiskřivá tmavě hnědá 3.23
Kód: 88044
Kód dod.: 870473
EAN: 3600541678484
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní oxidační barva Garnier Color Naturals s vyživujícím účinkem a dvojí ochranou pro dlouhotrvající barevný efekt.
L'Oréal Magic Retouch Mahagony brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Mahagony brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601103
Kód dod.: 870401
EAN: 3600523337491
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín mahagonová.
L'Oréal Magic Retouch Black zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Black zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601099
Kód dod.: 870390
EAN: 3600523192885
100%
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín černá.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Kód: 1701497
Kód dod.: 870292
EAN: 9000101052794
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Kašmírově červený, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Kašmírově červený, 120 ml
Kód: 1701495
Kód dod.: 870293
EAN: 9000101052855
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Root Retouch sprej na dočasné zakrytí odrostů. Díky jemným minerálním pigmentům okamžitě kryje světlejší nebo šedivé odrosty a je tak ideální pro rychlé upravení barvy nežádoucích odrostů.
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Kód: 1701498
Kód dod.: 2137291
EAN: 9000101052886
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na odrosty určený k rychlému zakrytí tmavých odrostů mezi barvením vlasů. Odstín tmavě plavý se snadno aplikuje a okamžitě sjednocuje barvu vlasů, čímž vlasy vypadají upravené a přirozené.
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1800590
Kód dod.: A9433300
EAN: 3600523541256
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín oříškově hnědá.
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
Kód: 2402609
Kód dod.: 870600
EAN: 3600524080143
 
254.90 Kč
5 310.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro efekt lesklé a čistě světlé blond.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 70 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix pytle na odpad, zatahovací, 33µ , 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
69.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alufix zatahovací pytle na odpad jsou pevné dvouvrstvé pytle s vysokou elasticitou a odolností proti protržení i propíchnutí.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
100%
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
AKCE
-14%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -40 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502231
Kód dod.: 481225
EAN: 8595026318960
 
47 Kč
54.90 Kč
47Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -40°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-11%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2502858
Kód dod.: 481110
EAN: 8595026310209
 
120 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu VW TL 774 B v požadavcích na antikorozní a nemrznoucí ochranu. Pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
AKCE
-10%Sleva
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex G plus, chladicí kapalina, 1 l
Kód: 2503205
Kód dod.: 481170
EAN: 8591522310118
 
131 Kč
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je schválen pro automobily Škoda Superb, Octavia, Fabia, Roomster a značky Audi, Seat, VW. Je vhodná pro všechny typy celohliníkových motorů. Produkt je certifikovaný akreditovanou zkušební laboratoří 1152.1.
AKCE
-12%Sleva
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Velvana® Glacidet
Velvana Glacidet Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů, 1 l
Kód: 2502226
Kód dod.: 481220
EAN: 8595026318908
 
35 Kč
39.90 Kč
35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20°C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-9%Sleva
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Velvana® FRIDEX®
Fridex Stabil, chladicí kapalina, 3 l
Kód: 2503108
Kód dod.: 481147
EAN: 8595026319165
 
296 Kč
325 Kč
98.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
určená zejména pro všechny typy starších vozidel, zemědělské a stavební stroje. Je určený pro vozy Škoda 136, 135, 130, 120, 110, 105, 100, Rapid a Garde, Daewoo Avia, Desta, Liaz, Ross a Zetor.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.